Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Yazar ve Sunucu Kevin O’Leary, Bir Bitcoin Yatırım Uygulamasına 100.000 Dolar Yatırım Yaptı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Yazar ve Sunucu Kevin O’Leary, Bir Bitcoin Yatırım Uygulamasına 100.000 Dolar Yatırım Yaptı
Ünlü Yazar ve Sunucu Kevin O’Leary, Bir Bitcoin Yatırım Uygulamasına 100.000 Dolar Yatırım YaptıGeçtiğimiz onlarca yıl boyunca bir çok banka ve finansal danışman, müşterilerinin en ufak paralarını bile kendi hesaplarına aktarmanın yollarını aradı. Bunların arasında geçtiğimiz günlerde Bank of America‘nın başlattığı ”Keep the Change” programı da bulunuyor. Programın amacı temel olarak yapılan siparişleri üst rakamlara yuvarlamak ve artan parayı da bankadaki tasarruf hesabına aktarmak. Yani 8.99 TL’lik bir alışveriş yaptığınızda, kartınız bunu otomatik olarak 10 TL olarak alıyor ve 1.01 lirayı da tasarruf hesabınıza aktarıyor.

Pasif Yatırım İhtiyacı
Bir kaç yıl önce Lawnmower isimli bir uygulama piyasaya çıktı ve uygulamanın temel amacı kullanıcıların yukarıdaki şemanın aynısını, tek bir farkla yapmalarını sağlamaktı. Uygulamada yapılan tasarruf küçük miktarlarda Bitcoin almak için kullanılmakta. Uygulama ciddi anlamda tutuldu ve çeşitli blockchain tabanlı varlıklar için de kullanılmaya başlandı ancak şu an ne yazık ki uygulama piyasada bulunmuyor.

CNBC’nin Shark Tank isimli programının bu haftaki bölümünde ise ilginç bir konuya değinildi. Shark Tank ilk olarak risk sermayelerine olan ilgiyi mercek altına alırken, daha sonra konuyu kripto para birimlerine ve kripto para birimleri için olan ilgilere çekti. Lawnmower uygulaması yapısına sahip olan Bundil uygulaması, kullanıcıların aynı olayı kripto para birimleri ile yapabilmesini sağlıyor.

Kevin O’Leary’den 100.000 Dolarlık Yatırım
Shark Tank’ın yatırımcı ekibinden blockchain teknolojilerine yatırım yapmaya en yakın isim Mark Cuban olsa da, görünüşe göre yeni uygulamaya yatırım yapan isim kendisi olmadı. Cuban zaten daha önce Bundil benzeri bir uygulamaya yatırım yaptığını ve bunu pas geçeceğini ifade etti. Genellikle diğer yatırımcıların yaptığı yatırımlar ile dalga geçen O’Leary ise, Bundil uygulamasının üreticisi Dmitri Love’dan gelen %10 hisselik teklifi kabul edip, platforma tamı tamına 100.000 dolar yatırım yaptı. Uygulamanın değeri ise bu yatırımla 1 milyon doları aştı.

Ünlü Yazar ve Sunucu Kevin O’Leary, Bir Bitcoin Yatırım Uygulamasına 100.000 Dolar Yatırım Yaptı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Yazar ve Sunucu Kevin O’Leary, Bir Bitcoin Yatırım Uygulamasına 100.000 Dolar Yatırım Yaptı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Güney Kore Posta Servisi, Goldman Sachs’tan Kripto ‘Uzmanları’ İle Buluşacak Tron 10.000 Dolarlık Bug Bounty Programını Başlattı – Amaç ”Endüstrideki En Güvenli Blockchain Olmak” Eski Rus Bakandan Petrol Destekli Dijital Para Önerisi Blockchain Şirketi ‘Merkezsiz Veri Merkezleri’ Geliştiriyor Ethereum Tabanı Token BAT, Brave Tarayıcısının Kripto Para Programı Sonrası Yükseliş Yaşadı Facebook, Libra İçin Lobi Faaliyetlerini Hızlandırdı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır