Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Trader: Sadece Spekülasyon Bile, Kripto Para Piyasalarını Trilyon Dolarlara Çıkarmak İçin Yeter

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Trader: Sadece Spekülasyon Bile, Kripto Para Piyasalarını Trilyon Dolarlara Çıkarmak İçin Yeter
Ünlü Trader: Sadece Spekülasyon Bile, Kripto Para Piyasalarını Trilyon Dolarlara Çıkarmak İçin YeterCNBC’nin Crypto Trader programına konuk olan kripto para yatırım firması Nick Tomaino, yaptığı açıklamada kripto para piyasalarının 1 trilyon dolar seviyelerine çıkabileceğini ifade etti.

Tomaino, sektörde herhangi bir teknik alt yapı gelişmesi olmasa bile, sadece spekülasyonlar ile, toplam piyasa hacminin trilyonlarca dolar olabileceğini ifade ederken, şunları söyledi:

”Şu anda piyasada bulunan toplam para 200 milyar dolar civarında. Bence bu rakam sadece spekülasyonlarla bile, ciddi bir artış yaşayabilir. Ben bunun mümkün olduğunu düşünüyorum. Yeni ürün sınıflarında bu tarz şeyler yaşanabilir.”

Bireysel yatırımcıların sektöre bir anda hücum etmesi ile birlikte kripto para piyasalarındaki toplam paranın 800 milyar dolar çıktığını hatırlatan Tomaino, kurumsal yatırımcıların da bu işin içine girmesi ile birlikte, bu rakamın trilyon dolar olabilmesinn mümkün olduğunu ifade etti.

Tomaino, ayrıca kripto para piyasalarının bilinirlik kazanmasının bir diğer önemli sebebinin de, insanların hükümetlere olan güveninin azalması olduğunu ifade etti ve sözlerine şunları ekledi:

”Şu anda bence büyük bir makro trend değişikliği yaşıyoruz. İnsanlar artık hükümetlere ve büyük kurumlara olan güvenini yitirmeye başladı. Ben bunun, kripto paralara yönelimde önemli olduğunu düşünüyorum. Kültürel bir değişiklik yaşanıyor, dünya artık her geçen gün daha da dijitalleşiyor. Hükümetler ve dev kurumlar da, yavaş yavaş da olsa, artık Blockchain teknolojisinin nimetlerinden faydalanmak istiyorlar. Bu geçiş süreci, son derece olağan bir durum.”

Ünlü Trader: Sadece Spekülasyon Bile, Kripto Para Piyasalarını Trilyon Dolarlara Çıkarmak İçin Yeter isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Trader: Sadece Spekülasyon Bile, Kripto Para Piyasalarını Trilyon Dolarlara Çıkarmak İçin Yeter - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Venezuelalılar Bitcoin’in bankalardan daha iyi olduğunu iddia ediyor; Karartmaya rağmen BTC ayakta kaldı Charles Hoskinson’dan Cardano Vakfına Ağır Eleştiriler! Apple, Bitcoin Hakkında Podcast Yapan Yayıncının Kanalını Kapattı Bitcoin 10 bin doların altına düşerken BitMEX’te 120 milyon dolar likidite oldu Bitcoin, ETH, XRP Sakin; Tim Draper Destekli Altcoinse Boğa Koşusunda! MoneyGram, Ripple testinden sonra kripto paraların potansiyelini görüyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır