Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü trader : Ethereum 2.0 ile 1250 doları görebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü trader : Ethereum 2.0 ile 1250 doları görebilir
Ünlü trader : Ethereum 2.0 ile 1250 doları görebilir

© Reuters.  © Reuters.

Ethereum 2.0 ile 1.250 doları görebilir. İşte nedeni? ” adlı program bugün CNBC ekranlarında seyircileri ile buluştu. Program’da Devcon 4 etkinliğinde gerçekleşen Ethereum’un büyük yıllık konferansından önemli bölümler sunuldu. Ayrıca, Justin Drake’in yanı sıra çok önemli isimlerle yapılan röportajlara da yer verildi.

Ethereum 2.0 ile 1.250 dolar mümkün mü?CNBC’nin Crypto Trader programının son bölümünde Prag’da bu yıl 4. sü düzenlenen Devcon 4 etkinliğinde gerçekleşen Ethereum‘un büyük yıllık konferansından kesitler sunuldu. Konferansta Ethereum 2.0 ile 1250 doları görebileceği iddia edildi. Ran NeuNer bugünkü programında, çok özel isimlerle gerçekleştirdiği röportajlara da yer verdi.

NeuNer, etkinlikte Ethereum geliştiricisi Justin Drake ile bir röportaj yaptı. Röportaj’da Drake, Ethereum platformunun uyum sağlama ve gelişme konusunda çok yavaş olduğunu iddia eden eleştirmenlere yanıt verdi. Şu sıralar ethereum 2.0 üzerine yoğunlaştıklarını ve bu gelişme ile Ethereum’un önemli bir yükseliş kaydedeceğini ifade etti.

“Bence bu iddialara bazı hatalar ve aşırı vaadler sebep olmuş olabilir. Ama bence bu sadece sistemin karmaşıklığını hafife almaktan ve yanlış değerlendirmekten kaynaklanıyor.”

“Araştırmalarımız son sürat devam ediyor. Sürekli olarak daha iyi tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Konuyu daha genel anlamda değerlendirecek olursak, Ethereum sadece birkaç yaşında ve bizler son derece hızlı ilerliyoruz. Blockchain alanından bizden daha hızlı hareket eden başka bir platform tanımıyorum.”

Gizlilik odaklı Zcash’in ilk büyük güncellmesiNeuNer ayrıca programda, gizlilik odaklı bir token olan Zcash’in CEO’su ile yaptığı bir röportaja yer verdi. Röportajda, Zcash’in CEO’su Zooko Wilcox-O’Hearn, platformlarının işlem hızını 40 saniyeden 2 saniyeye kadar düşürdüklerinden ve emin adımlarla ilerlediklerinden söz ediyor.

“Zcash’ın ilk büyük güncellemesini henüz yeni başlattık. Bu güncelleme sayesinde işlem süreleri 40 saniyeden 2 saniyeye kadar azaltılmış oldu.”

“Bu güncellemenin gerçekten çok önemli olduğunu ve hatta ciddi bir benimsenme dalgası getirecek kadar iyi olduğunu düşünüyorum. Şu anda sistemimiz, cep telefonlarında kullanılmak için yeterince verimli hale getirildi. Artık, platformumuzu kullanarak doğrudan cep telefonunuzdan satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. ”

Programda ayrıca, ShapeShift CEO’su Erik Voorhees, Airswap‘den Rob Paone, Boxmining‘den Michael Gu ve Crypt0‘dan Omar Bham ile yapılan röportajlara da yer verildi.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü trader : Ethereum 2.0 ile 1250 doları görebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Facebook Kripto Para Çıkarmayı Düşünüyor, Blockchain Ekibini Büyütüyor Ünlü yatırımcı: Ripple’da açığa satış yapacağız! Daha fazla kayıp geliyor Çin’deki Madenciler Ülkelerinden Çıkıyor Bitcoin sırat köprüsünde: 4.000 dolar hedefinde neler oluyor Müşteriler Artık TrueUSD Rezervlerini Kendi Başlarına Denetleyebilecekler TRON (TRX) EOS ve Ethereum’u bir alanda daha geride bıraktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır