Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Milyarderden Uçuk Bitcoin Tahmini

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Milyarderden Uçuk Bitcoin Tahmini
Ünlü Milyarderden Uçuk Bitcoin Tahmini

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin dünyasının en büyük isimleri toplu alım ve yüksek fiyata dair inançlarını onayladılar, fiyatların altını geçecek kadar yükselmesi bekleniyor.

“Bitcoin Kesinlikle OG Kripto!”
Girişimci ve Proof of Key düzenleyicisi Trace Mayer sosyal medyada Tyler ve Cameron Winklevoss ile Bitcoin’in boğa geleceği üzerine tartışmaya katıldı.

ABD’nin kontrollü kripto para borsası ve ticaret platformu Gemini’ın açılışıyla beraber Winklevoss kardeşler, her ne kadar daha yüksek market cap sahibi altcoinler çıksa da, Bitcoin’den büyük kâr sağladılar.

Pazartesi Reddit’in “Bana Soru Sorun” bölümünde yer alan ikizlerden Cameron Winklevoss “Bitcoin kesinlikle OG kripto. Ağdaki etkilerini görmezden gelmek imkânsız, özellikle de uzun vadede yatırım aracı olarak Bitcoin bir numarada geliyor.” dedi.

Kardeşinin de coşku açısından altta kalır yanı yoktu.

2015’ten beri Reddit’te ilk defa konuşan ikizler kripto paralar konusundaki tutumlarının değişmediğini “Bitcoin’in yükselişine dair tezimiz hala geçerliliğini koruyor,” şeklinde belirttiler.

“Altın olma konusunda bizce Bitcoin altından daha başarılı. Eğer haklıysak, zaman içerisinde Bitcoin’in market cap’i 7 trilyon dolarlık altın market cap’ini geçecek.”

Bitcoin’in ulaşacağı söylenen fiyat göz önünde bulundurulursa tek bir Bitcoin 333,333 dolar civarında olacak.

Mayer: “Hiçbir Sermayenin Bitcoin Hissesi Yok”… Şimdilik
2019’da %0,07 artan Bitcoin fiyatı güçlü bir boğa hareketi göstermeyi başaramadı. 4000 dolar civarında dolanırken eleştirmenler daha fazla düşüşün gelecekteki yükselme ihtimalini de yok ettiğini kabul ediyorlar.

Proof of Keys ile kullanıcıların yatırımlarının kontrollerini üçüncü partilerden kendi ellerine almalarını amaçlayan Mayer şimdi de yasal kaynakların yatırım seviyelerini inceliyor. Ve ona göre bu “efsanevi”.

“Sermaye akışlarını yakalayacak sonsuz genişletilebilir, boş yatırım ağları. Steril bir varlık olarak Bitcoin fiyatındaki artış diğer yatırım araçlarından geçiş anlamına gelir. Dünya dengelerindeki kara delik.”

Bitcoinist haberine göre birinci çeyrekte Bitcoin’e yatırım yapan en büyük kurumsal yatırımcı görülecek. Bu ay sonlarına doğru, kontrollü ticaret ekosistemi Bakkt fiziksel Bitcoin vadeli işlemleri sunmaya başlayacak ki Nasdaq gibi benzerleri de arkadan takip edecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Ünlü Milyarderden Uçuk Bitcoin Tahmini appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Milyarderden Uçuk Bitcoin Tahmini - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Alipay ve WeChat Pay, Huobi Platformunda Yer Almak İstemiyorlar Analistlerin Ortak Öngörüsü: Ethereum (ETH) Fiyatı Güçlü Bir Şekilde Yükselecek! Bank of America Bitcoin (BTC) ve kripto para saklamak için patent aldı Vijar Ayyar: Tether’in Yokluğunda Oluşacak Bitcoin Volatilite Riskine Hazır mısınız? Ethereum ağına dair kritik gelişme: ETH 2.0 ne zaman geliyor? Mati Gresenspan: Bitcoine yatırım doğru zaman odaklı bir oyundur

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır