Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Kripto Para Borsasının CEO’su, Yeni Ethereum Fiyat Tahmininde Bulundu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Kripto Para Borsasının CEO’su, Yeni Ethereum Fiyat Tahmininde Bulundu
Ünlü Kripto Para Borsasının CEO’su, Yeni Ethereum Fiyat Tahmininde BulunduKripto para sektörünün önde gelen borsalarından olan BitMEX‘in CEO’su Arthur Hayes, sadece sahip olduğu platform ile değil, aynı zamanda kripto para sektörü ile ilgili yaptığı isabetli tahminleri ile de tanınan bir isim.

Hayes, 26 Aralık tarihinde yaptığı yeni bir açıklamada, ilk dijital para arzlarının (ICO), ”18 ay” içerisinde geri döneceğini ve Ethereum‘un da buna bağlı olarak ”agresif bir şekilde yükseliş yaşayacağını” ifade etti. Özel bir röportajda açıklamalarda bulunan CEO, 2018 yılında çoğunlukla ”ölü” geçen ICO piyasasının, geri dönebileceğinin sinyallerini verdi ve şunları aktardı:

”Ether’in kullanım alanı temel olarak ICO’lar. Piyasa şu an ölü. Yeni ICO’lar piyasaya sürüldüğünde, Ether de agresif bir şekilde yükselecektir. ICO piyasası geri döndüğünde, Ether çabucak 200 doları test etmeye başlayacaktır. ICO’ların yeniden doğuşu, 12 ile 18 ayı bulacak.”

Kripto para piyasası özellikle Aralık ayının başlangıcından beri oldukça dalgalı günler görmekte ve lider kripto para birimi Bitcoin de 3.100 doları gördükten sonra kendini 4.200 dolara atmayı başarsa da, yeniden düşüş trendine geçti ve basın saatine göre 3.781 dolardan işlem görmekte. Dalgalı piyasada yatırımcıların bir çoğu da, değer kaybı yaşamamak için ellerindeki kripto para birimlerinin stabil koinlere çevirmeye başladı.

Stabil koinler konusuna da değinen Hayes, önümüzdeki 12 ile 18 ay arasında, ICO’lar toparlanmadan önce stabil koinlerin daha fazla ilgi odağı haline geleceğini ifade etti.

”Menkul kıymet tokenleri ve stabil koinler, 2019 yılında yatırımcılar için oldukça ilgi çekici olacak.”

Bir çok uzman da aynı Hayes gibi, 2019 yılında menkul kıymet tokenlerinin ciddi bir kullanım elde etmesini bekliyor.

Ünlü Kripto Para Borsasının CEO’su, Yeni Ethereum Fiyat Tahmininde Bulundu isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Kripto Para Borsasının CEO’su, Yeni Ethereum Fiyat Tahmininde Bulundu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

JP Morgan yöneticisinden beklenmeyen çıkış: Bitcoin dijital altın olma yolunda Ripple’da Yeni Bir Fiyat Patlaması Kartlar Arasında! Bitcoin Kitaplarının Ünlü Yazarının Kısaltılmış Linkleri Firma Tarafından Silindi, Ortalık Karıştı Bitcoin 4 Binin Üstünde Duruyor, Bitcoin Cash Yükselmeye Devam Ediyor Ethereum 16% düşüşle 299,08 seviyesinin altına geriledi IBM, ABD Hükümetine “Blockchain Teknolojisine Geçelim” Dedi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır