Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Analistin Ripple Tahmini ve Yorumu, Ethereum’da Geri Sayım Başladı, Qtum’ın İlk Atomik Swap’ı: Öne Çıkan: TRON, Stellar, BCH, LTC ve IOTA Haberleri

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Analistin Ripple Tahmini ve Yorumu, Ethereum’da Geri Sayım Başladı, Qtum’ın İlk Atomik Swap’ı: Öne Çıkan: TRON, Stellar, BCH, LTC ve IOTA Haberleri
Ünlü Analistin Ripple Tahmini ve Yorumu, Ethereum’da Geri Sayım Başladı, Qtum’ın İlk Atomik Swap’ı: Öne Çıkan: TRON, Stellar, BCH, LTC ve IOTA Haberleri

3/3


2/3

Ethereum yükseltmesi Constantinople için bir geri sayım saati, Ripple’ın XRP’sinin bir menkul kıymet olup olmadığına dair tartışma, Stellar Lumens (XLM)’de SatoshiPay başarısı, Qtum’un ilk atomik swap uygulaması ve daha fazlası ile burada kripto dünyasındaki en güncel kripto para haberleri ile kendinizi güncel tutun ve yatırımınıza değer katın.

Ethereum (ETH)’a yönelik haberler
CoinGecko yakın zamanda gerçekleşecek olan Ethereum yükseltmesi Constantinople için bir geri sayım saati oluşturdu. Ağ verimliliğini optimize etmek ve Ethereum’un madenci ödüllendirme politikasını değiştirmek için tasarlanan Constantinople hard forku, yaklaşık altı gün içinde piyasaya sürülmek üzere ayarlandı.

Ripple (XRP)’a yönelik haberler
EToro kıdemli pazar analisti Mati Greenspan, Ripple’ın XRP’sinin menkul kıymet olarak sınıflandırılması gerektiğine inanmadığını söyledi. Mati Greenspan konuya yönelik açıklamaları şunları ekliyor:

Ripple (XRP) benim görüşüme göre bir menkul kıymet değil. Benim anladığım, Ripple’ın XRP’sinin mantıksal olarak bir yardımcı token olduğu. SEC olayları farklı görebilir.


Ripple şirketi, XRP’yi kayıtsız bir menkul kıymet olarak satarak devlet ve federal menkul kıymetler yasalarını ihlal etmekle suçlandığı birkaç dava ile karşı karşıya. Crypto Briefing tarafından bildirildiği üzere Mati Greenspan, uzun vadede XRP’de yükselişin devam edeceğine inanıyor.

Stellar Lumens (XLM)’e yönelik haberler
Stellar Lumens (XLM) tabanlı mikro ödemeler startup’ı SatoshiPay, şimdi Stellar ağını güçlendirmek için yeni bir grup onaylama node’sine sahip olduğunu söylüyor. SatoshiPay konuya yönelik açıklamaları şu sözlerle devam ediyor:

Stellar ağının ademi merkeziyetçiliğini ve direncini daha da desteklemek için SatoshiPay, ağın halka açık tarih arşivleri ve büyükelçiyi sorgulamak için mevcut en hızlı API ile tüm geçmiş muhasebe işlemlerinin bir veri tabanını koruyarak, ağın küresel olarak dağıtık ilk tam doğrulama node’leri kümesini çalıştırmaya başladı…


SatoshiPay konuya yönelik açıklamaları şunları ekliyor:

Iowa (ABD), Frankfurt (Almanya) ve Singapur: Dünya genelinde dağıtılan tamamen yeniden tasarlanmış bir tam Stellar onaylayıcı kümesini başlatarak birkaç gün önce yükseltmemizi tamamladığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC)’e yönelik haberler
Lider kripto para birimi borsası Binance ve TrustWallet’teki ekip, hem iOS hem de Android’de Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC)’e destek verdiğini açıkladı. Cüzdan ayrıca Ethereum ve tüm Ethereum tabanlı ERC20 tokenlerinin yanı sıra Ethereum Classic, GoChain, POA Network, VeChain, TRON, Wanchain, Callisto, ICON ve Tomochain’i de destekliyor.


TRON (TRX)’a yönelik haberler
Rekabetçi Blockchain tabanlı oyun TronGoo, ilk üç ana blokta (TRON, EOS ve Ethereum) yayınlanan en popüler dağıtık oyun uygulaması. Oyun başlangıçta Ethereum için geliştirildi ve geliştiricileri, ağın artan işlem hızından yararlanmak için oyunu TRON’a aktarmaya karar verdi.

IOTA (MIOTA)’ya yönelik haberler
IOTA Tangle’ye dayanan DXC Teknolojisi’nden yeni bir proof of concept videosu çıktı. IOTA tabanlı bir araç şarj istasyonu prototipini gösteriyor. IOTA, otomobil endüstrisi için dağıtık defter çözümleri oluşturmak adına birkaç şirketle çalışıyor.

Nisan ayında akıllı şarj şirketi ElaadNL, IOTA’nın makineden makineye iletişim ve bir şarj istasyonu ile bir araç arasındaki ödeme için makineden makineye haberleşme ve dağıtma defteri kullanmak için tasarlanan kendi “IOTA tabanlı şarj istasyonu” prototipini ortaya koydu.

Qtum (QTUM)’a yönelik haberler
Merkezi olmayan platform Qtum, ilk atomik swap’ı Bitcoin ile gerçekleştirdi. Atomic cross chain swaps (Atomik çapraz zincir takasları) iki ayrı Blockchain’de iki işlem yapılmasına izin verir. Üçüncü bir taraf olmadan işlemler, aynı anda tamamlanabilir veya iptal edilebilirler. Qtum konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

Kripto para birimi teknolojileri ve pazarları olgunlaştıkça, Atomic cross chain swaps işlemleri daha fazla uygulama senaryosuna sahip olacak. Örneğin, bu teknolojiyi kullanarak Blockchain’de büyük miktarda ücret talep edecek merkezi borsalara gerek kalmadan büyük miktarda kripto para biriminin zincirler arası ticareti tamamlanabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Ünlü Analistin Ripple Tahmini ve Yorumu, Ethereum’da Geri Sayım Başladı, Qtum’ın İlk Atomik Swap’ı: Öne Çıkan: TRON, Stellar, BCH, LTC ve IOTA Haberleri appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Analistin Ripple Tahmini ve Yorumu, Ethereum’da Geri Sayım Başladı, Qtum’ın İlk Atomik Swap’ı: Öne Çıkan: TRON, Stellar, BCH, LTC ve IOTA Haberleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 4 ay sonra bir ilke imza attı! 2017 Ekim ile 2018 Ekim Süresince Top 21 Kripto Paranın İlginç Değişimi Cory Jonhson: SWIFT, xCurrent’in En Büyük Rakibi Bitcoin İsrail Mahkemesi Tarafından Varlık İlan Edildi Eski Goldman Sachs Yöneticisi Ripple için Blockchain.com’dan Ayrıldı Şili Mahkemesi, Banka Hesapları Kapatılan Kripto Para Borsası Aleyhine Karar Verdi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır