Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Analist: Yarılanma, LTC’ye Hep İyi Gelir, Fiyata Dikkat Edin

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Analist: Yarılanma, LTC’ye Hep İyi Gelir, Fiyata Dikkat Edin
Ünlü Analist: Yarılanma, LTC’ye Hep İyi Gelir, Fiyata Dikkat EdinKripto para piyasalarının en önde gelen koinlerinden birisi de hiç şüphe yok ki Litecoin. Charlie Lee’nin kurucusu olduğu ve Bitcoin ile benzerlikler taşıyan bir kripto para sistemi olan Litecoin, hemen hemen tüm diğer kripto paralar gibi 2018 yılını büyük düşüşlerle geçirdi.

Ancak, Twitter’da paylaşımlar yapan ünlü analiste göre, bu düşüş periyodu çok üzün sürmeyebilir ve LTC’de ciddi bir atak görebiliriz. Konuyla ilgili açıklamalar yapan ünlü Moon Overlord takma adlı analist, LTC’de ciddi bir artış olabileceğini ifade ederken, bunu da yarılanmanın yaklaşmasına bağladı.

Aynı Bitcoin gibi, blok ödülü yarılanması yaşayacak olan LTC’de bu olay ile birlikte, kazılan bloklardan madencilerin elde ettiği ödüller yarılanacak. LTC’ye olan talebin azalmayacağını var sayarsak, bu blok ödülü düşüşü arzı azaltacak ve bu da temel olarak fiyata olumlu yansıyacak.

Konuyla ilgili teknik ve temel analizi bir arada yapan Moon Overlord ise, Twitter’da şunları söyledi:

”Litecoin yarılanması giderek yaklaşıyor. 2015’teki yarılanmadan yaklaşık 200 gün önce LTC’de dip seviye görülmüştü. Biz de şu anda LTC yarılanmasına tam 200 gün uzaklıktayız. Yarılanmadan iki yıl sonra LTC uçmuştu, bu sefer de aynı trend gerçekleşirse, LTC için hedef 2021 olur.”

Eğer tarih gerçekten de tekerrürden ibaretse, o zaman LTC dip seviyelerden devam edecek ve bir süre buralarda fiyat olarak gidip geldikten sonra, tekrar fiyat bazında rekor kıracak.

Ünlü Analist: Yarılanma, LTC’ye Hep İyi Gelir, Fiyata Dikkat Edin isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Analist: Yarılanma, LTC’ye Hep İyi Gelir, Fiyata Dikkat Edin - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Neden Düştü? İşte 3 Olası Sebep! Bitcoin Piyasasının Gizli İtici Gücü OTC Piyasası Mı? İşte Şaşırtıcı Sonuçlar Binance’den Stabil Koin Hamlesi! Tether’in Başı Dertte Mi? Amerika Libra’nın Üzerine Gitmeye Devam Ediyor İngiliz Hükümeti Royal Mint’in ‘Altın Destekli Token’ Projesini Reddetti Popüler Bitcoin borsası Coinbase’de yatırımcıları endişelendiren gelişme

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır