Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Analist Krüger, Bitcoin’e İlişkin Konuştu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Analist Krüger, Bitcoin’e İlişkin Konuştu
Ünlü Analist Krüger, Bitcoin’e İlişkin Konuştu



Bu haftanın ortasından itibaren ciddi bir düşüş yaşayan kripto para piyasasında, şu an için yeşil renkli bir koin bulmak pek kolay değil. Bu yaşanan düşüşün boyutu her ne kadar diğerlerine kıyasla çok ciddi olmasa da, bu trendin sürüp sürmeyeceğini anlamak pek de kolay bir şey değil.

Konu ile ilgili, çeşitli analistlerden yorumlar gelmeye devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de, ünlü Bitcoin analisti Alex Krüger. Yaşanan düşüşün ardından konuşan Krüger, şu anda panik yapılacak bir şey olmadığını ifade etti ve şunları söyledi:

”Sert bir düşüş olduğu aşikar. Bitcoin, benim alım seviyem olan 3500-3600 dolar arasına tekrardan indi. 3300’ün altına inerse, stoplayıp çıkış yapmayı düşünüyorum. Umarım, kapanış ise 3700 üstü olur. Eğer bu noktada kalmayı başarırsa, bunun adına kısa süreli bir düzeltme demek, pek de yanlış olmaz.”

4 bin dolar direncini birkaç kez denemesine rağmen kırmayı başaramayan BTC, şu sıralarda ise 3670 dolardan işlem görüyor. Haftanın başında yaşadığı yükseliş ile yeniden 4 bin doların kapılarını açan lider kripto parada yaşanan bu düşüşü açıklayacak net bir olay bulunmazken, yapılan yorumlarda düşüşün grafikte görülebileceğini ifade eden şeyler de mevcut.

Bitcoin’de yaşanan düşüş ile birlikte ETH, XRP, Bitcoin Cash ve EOS gibi lider kripto paraların fiyatı da düştü. Özellikle yüzde 7’ye yakın değer kaybeden Ethereum, kısa bir süre önce aldığı 2.lik tahtını yeniden Ripple’a devretti.

Ünlü Analist Krüger, Bitcoin’e İlişkin Konuştu isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Analist Krüger, Bitcoin’e İlişkin Konuştu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çin’deki Madenciler Ülkelerinden Çıkıyor Satoshi Nakamoto’nun hesabı tekrar online görünüme geçti, Nakamoto geri mi döndü? Piyasada Neler Oluyor? BTC, 3500 Doların Altında, ETH’de Yüzde 7’lik Düşüş Tom Lee: Merak Etmeyin Altlar da Hareketlenecek Bakkt’ın Üst Kuruluşu ICE, Küresel Blockchain Firması Blockstream İle Ortaklık İmzaladı Willy Woo: “Bitcoin fiyatının 8.000 dolara düşüşü halving öncesi benzersiz bir kurulum”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır