Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Analist: Bitcoin Teknik Olarak Altından Daha İyi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Analist: Bitcoin Teknik Olarak Altından Daha İyi
Ünlü Analist: Bitcoin Teknik Olarak Altından Daha İyiBirçok ortalama kripto para yatırımcısı için Bitcoin, biraz da ana akım medyanın bastırmaları ile, tam bir kara para aklama ya da vergi kaçırma aracı olarak biliniyor. Ancak tabii ki, işin gerçeği sanılandan çok daha farklı durumda. Bu konunun farkında olan bir diğer isim ise, ünlü kripto para risk sermayedarı olan Lou Kerner. Kerner, yakın dönemde ünlü ekonomi kanalı Bloomberg ile bir röportaj yaptı ve kripto para piyasalarının durumuna dair önemli detayları bir araya getirdi.

Başarılı yatırımcı, Bitcoin’in altını devre dışı bırakmak için gereken tüm teknik donanımlara sahip olduğunu ifade ederken, 58 trilyon dolarlık piyasa hacmine sahip olan ve tüm dünyanın üzerinde karar kıldığı bir değer deposu olan altının sonunu, Bitcoin’in getirebileceğini iddia etti.

Kerner, son dönemde Bitcoin’in yaşadığı fiyat düşüşünün de normal olduğunu ifade ederken, buna karşın yaşanan sıkıntılı sürecin geride kalacağına olan inancını da bir kez daha yineledi. Ünlü yatırımcı, yeni ortaya çıkan ürün sınıflarında bu tarz dalgalanmaların son derece normal ve tipik olduğunu ifade ederken, Bitcoin’in önümüzdeki dönemde toparlanmak için hamle yapacağını iddia etti.

Kerner, Bitcoin’e yapılan ponzi eleştrilerini de sert bir dille reddederken, esas ponzi sisteminin dolar olduğunu ve bunu da her Amerikan başkanının bildiğini belirtti. Başarılı isim, dünya borcunun ön görülemez noktalara gittiğini ve bunun nasıl çözüleceği konusunda kimsenin fikrinin olmadığını da ifade etti.

Ünlü Analist: Bitcoin Teknik Olarak Altından Daha İyi isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Analist: Bitcoin Teknik Olarak Altından Daha İyi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Vinny Lingham: Bitcoin Tekrar 20.000 Dolar Olacak ve Sonra 100 Dolara Düşecek Paxos’un Kıymetli Maden Endeksli Kripto Para Birimi Bu Yıl Piyasaya Çıkabilir! Binance SEC onaylı Blockstack STX tokeni listeleme kararı aldı IMF Yöneticisinden Libra Çağrısı XRP’de Ani Düşüş Ünlü analiste göre herkes yanılıyor: Bitcoin geri çekilecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır