Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Brave, Büyümeye Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Brave, Büyümeye Devam Ediyor
Brave, Büyümeye Devam Ediyor2018 yılı, kripto paralar için pek iyi geçmedi ancak yine de kötü piyasa şartlarına rağmen güzel bir şekilde büyüyen ve kullanıcı sayısını arttıran kripto para şirketleri olduğunu görmek son derece mutluluk vericiydi. Bunlardan birisi de, hiç şüphe yok ki Brave. Merkezi olmayan internet tarayıcısı, 2018 yılında kullanıcı sayısında ciddi bir artış yaşarken, bu durum şirket yönetimini son derece memnun etmişe benziyor.

Yapılan açıklamada, yıl başında 1 milyon kişi olan aktif kullanıcı sayısının, 12 aylık periyod sonunda 5,5 milyona çıktığı ifade edilirken, Brave ekibi aynı şekilde büyümeye devam etmeyi beklediklerini de belirtti.

Brave Ads isimli eklenti sayesinde reklamları bloklama şansına sahip olan kullanıcılar, bunun yerine içerik üreticilerine BAT (LON:BATS) tokeni ile ödeme yapabiliyor.

Brave Ads’in yanı sıra diğer bazı eklentileri de platforma getirdiklerini duyuran yöneticiler, aynı zamanda tarayıcının yılın başına göre teknik olarak da daha iyi bir noktada olduğunu belirttiler. Brave’in tarayıcı hızı, yapılan iyileştirmeler ile yüzde 22 oranında arttı.

Yine platformda onaylanmış içerik üreticilerinin sayısı da, 2018 yılı özelinde tam 7 kat arttı. Başlangıçta 4 bin kişi olan bu içerik üreticilerinin sayısı, yıl sonuna gelindiğinde ise 28 bine çıktı. Bu noktada kilit rol oynayan şeyin ise tarayıcının Twitch ve Youtube gibi popüler platformları desteklemeye başlaması olduğu ifade ediliyor.

Firma, aynı zamanda indirilme sayılarında da ciddi bir artış yaşandığını belirtti ve kullanıcılara teşekkür etti.

Brave, Büyümeye Devam Ediyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Brave, Büyümeye Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Piyasası ‘Yeniden’ Yeşillendi – Bitcoin Cash Yükselişi Sürdürüyor CoinMarketCap İki Bitcoin ve Kripto Para Endeksi Başlattı Litecoin 21% oranında değer kazandı Trump’ın Bitcoin Tweetleri Sonrasında Ünlü CEO’dan Mesaj: “BTC Paradır” Facebook’un Kripto Parasına Hindistan Engeli! XRP 0,38% düşüşle 0,29860 seviyesinin altına geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır