Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Uçurumun kıyısındaki Bitcoin, sıcak para bekliyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Uçurumun kıyısındaki Bitcoin, sıcak para bekliyor!
Uçurumun kıyısındaki Bitcoin, sıcak para bekliyor!

2/2


2/2

Uçurumun kıyısındaki Bitcoin, sıcak para beklentisi içinde. Dar bir aralığa sıkışıp kalan Bitcoin 6.300 ile 6.700 dolar arasında gidip gelerek kısa vadeli yatırımcıları sevindiriyor, peki Bitcoin grafikleri 1 saat ve 1 gün için nasıl bir görüntü veriyor?

Uçurumun kıyısındaki Bitcoin, nasıl bir görüntü sergiliyor?Uçurumun kıyısındaki Bitcoinin bir saatlik ve bir günlük grafiklerini bulacaksınız. Bu grafiklere göre belli aralıklara sıkışıp kalan Bitcoin ancak bir sıcak para girişi ile harekete geçebilecek.


Bir saatlik kısa dönem görüntüsü yukarı doğru bir eğilim sergiliyor 6.220 dolar, 6.310 dolar-6.345 dolar, aşağı doğru baskın bir eğilim sürekli beraberinde 6,530 dolar- 6.485 dolar-6375 dolar. Direnç noktaları ise 6.530 ile 6.390 arasında destek noktası 6.320 dolar ile 6.220 dolar aralığında.

Aaron göstergesine göre yukarı eğilimde çok keskin bir güç azalması var, Aşağı doğru eğilim fiyat hareketini geri döndürme işaretleri veriyor.

MACD ise bir boğa geçitine işaret ediyor çünkü MA hattı sinyal hattının yukarısında.

Awesome Oscillator ise daha çok ayı durumunda ve piyasada düşen bir momentum sergiliyor.


Bir günlük tablo 6,155 dolar-6,270 dolardan destekli bir yukarı doğru eğilim veriyor, yanında 9,800 dolar-8,390 dolar ve 6,350 dolar gibi aşağı doğru bir meyil var. Direnç noktaları ise 6,525 dolar, 6,750 dolar ve 7,360 dolar iken destek noktaları 5,875 dolar ve 6,145 dolar.

RSI grafiğine göre alım ve satım baskısı piyasayı dengeliyor, bunu grafiğin ortasında yatay hareketlerle görebiliyoruz.

Göreceli Vigor endeksi bir ayı geçitine işaret ediyor, sinyalin altındaki RVGI hat hareketinde görüldüğü gibi.

Parabolik SAR aşağı yönlü,mumların altındaki noktalardan anlaşılıyor.

SonuçBitcoin fiyatları negatif bir momentuma doğru gidiyor çünkü göstergelerin çoğu bir ayı tablosu sergiliyor. Kısa vadeli yatırımcılar için belki biraz sevindirici olabilir. Fiyat destekleri 6,220 dolar, 6,145dolar ve 5,875 dolarda test edebilir.

Görüldüğü gibi tablo uzun vadeli yatırımcılara bekle işareti veriyor. Koca bir yıldır beklenen boğa koşusu henüz ufukta görünmüyor. Bitcoin gerçekten uçurumun kenarında mı? Sıcak para ne zaman piyasaya girecek? Umuyoruz ki yatırımcılar bu konuda çok beklemeyecek.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Uçurumun kıyısındaki Bitcoin, sıcak para bekliyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Doğru Bitcoin tahminleriyle bilinen analistten çarpıcı BTC tahmini geldi! Avustralya’da Devlet Bilgisayarı Bitcoin Madenciliği İçin Kullanıldı ETF İle İlgili Karar İçin Bu Hafta Son Tarih! Google iOS’daki klavyesine Bitcoin sembolü ekledi Forbes: Bitcoin PoW sözleşmesi kusurlu, daha üstün bir konsensus mekanizmasına ihtiyaç var! Binance CEO’su CZ, Kripto Para Piyasasının İyiye Gittiğini İşaret Etti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır