Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Huobi’nin Madencilik Firması, Üçüncü Çeyrekte Yüzde 287 Büyüdü!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Huobi’nin Madencilik Firması, Üçüncü Çeyrekte Yüzde 287 Büyüdü!
Huobi’nin Madencilik Firması, Üçüncü Çeyrekte Yüzde 287 Büyüdü!Huobi Global, 5 Kasım tarihinde firmaya bağlı kripto para madencilik platformu Huobi Pool‘a ait 2018 yılının üçüncü çeyrek verilerini yayınladı. Görünüşe göre Huobi Pool, piyasa ciddi bir düşüş yaşarken ve Bitfury gibi diğer kripto para madencilik firmaları krizle boğuşurken, %287 gibi inanılmaz bir artış yakalamış.

Diğer kripto para madencilik şirketlerine göre nispeten daha küçük olan Huobi Pool, 2018 yılının ikinci çeyreğinde 213,243 dolarlık bir işletme kazancı elde ettikten sonra, bu miktarı üçüncü çeyrekte 825.744 dolara çıkarmayı başardı. Huobi Pool çok yeni bir madencilik firması ve henüz 2018 yılının başlarında piyasaya çıkış yaptı.

Huobi Performansı ile Gurur Duyuyor
Huobi başkan yardımcısı Livio Weng, şirketin özellikle mevcut ayı piyasası şartlarında böyle bir sıçrama yapmasından doğan memnuniyetini gizlemedi. Bitcoin geçtiğimiz 2017 Aralık ayından beri %50’nin üzerinde değer kaybetti ve bütün kripto para piyasası da toplamda 500 milyar doların üzerinde düşüş yaşadı.

”Üçüncü çeyrekteki performansımız bizim işletme modelimizin gücünü yansıtmaya devam etti.”

”Blockchain endüstrisinde bir bütün olarak yaşanan düşüş ile kıyaslandığında, Huobi Pool’un performansından dolayı oldukça memnunuz.”

Weng bunun yanı sıra şirketin nakit akışı ile azalan borçlarının da üçüncü çeyrekte madencilik havuzunun daha iyi performans göstermesine etki eden unsurlardan olduğuna değindi.

Kullanıcı tabanını oluşturan asıl isimlerin büyük madenciler olduğunu belirten Huobi Pool, ”küçük ve orta çaplı madencilerin sayısının da artışa geçtiğini” vurguladı.

Huobi’nin Madencilik Firması, Üçüncü Çeyrekte Yüzde 287 Büyüdü! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Huobi’nin Madencilik Firması, Üçüncü Çeyrekte Yüzde 287 Büyüdü! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple CEO’su: Mark Zuckerberg kripto dünyasına geç kaldı McAfee Çıldırdı, ABD Hükümetine Salvo Üstüne Salvo Ethereum 2.0 Güncellemesi Ocak Ayında Yayınlanabilir John McAfee, ABD’den Apar Topar Kaçtı! Güney Kore Hükümeti Kripto Para Regülasyonlarının Eksikliği Yüzünden Eleştiriliyor eToro: Ticaret Savaşları BTC’ye Yarıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır