Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Türkiye’nin Genç Girişimcilerinden Beyni Blockchain’e Bağlayan Proje: Brainmab

Ana Sayfa » GÜNCEL » Türkiye’nin Genç Girişimcilerinden Beyni Blockchain’e Bağlayan Proje: Brainmab
Türkiye’nin Genç Girişimcilerinden Beyni Blockchain’e Bağlayan Proje: Brainmabİnsan-makine arayüzlerini donanım ve yazlım bazında özelleştirip kendi kripto parasıyla ödeme ve para gönderimi, veri transferi, IoT cihazların yönetimi ve telekomünikasyon olanakları sağlamayı hedefleyen geniş çaplı proje Brainmab, beyni blockchain’e bağlamak için geliyor!
ERC20 token olarak çıkacak daha sonrasında ise kendi mainnetine geçiş yapacak olan Brainmab, kendisini kullanan kişiye “Ali’ye 100 BRN token gönder” gibi emirleri yalnızca düşünerek gerçekleştirebileceği gibi “X işletmesine 10 BRN token göndermeyi onaylıyor musunuz?” tipi sorulara da yanıt verme imkanı tanıyacak.

Eski Galatasaray Başkanı Faruk Süren başta olmak üzere, 400’ün üzerinde medikal patente sahip Erdal Can Alkoçlar, Mas Holding Eşkurucu ve CEO’su Metehan Yeşil, City Ambulans’ın kurucusu ve Turkish Petrol yönetim kurulu üyesi Serdar Ekşioğlu gibi isimlerin danışmanlık yaptığı, içsel konuşma ve EEG tabanlı beyin bilgisayar arayüzlerini blockchain platformunda birleştiren Brainmab hayata geçmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Temelde fiziksel ve nörolojik engellerden muzdarip insanların günlük hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen proje, hedeflerine kullanan kişinin konforunu ve kullanım tecrübesini maksimize etmeyi amaçlayarak ulaşacağını öne sürüyor. Yazılım desteğinin öncelikle portatif ve rahat cihazlar için sağlanacağı, herkesin erişebileceği ve istenirse destek olabileceği açık kaynak kodlu uygulamalar geliştirip yayınlanacağından söz ediliyor.

Proje hakkında daha yakından bilgi edinmek için tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin Genç Girişimcilerinden Beyni Blockchain’e Bağlayan Proje: Brainmab isimli makale Fatih TAŞDEMİR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Türkiye’nin Genç Girişimcilerinden Beyni Blockchain’e Bağlayan Proje: Brainmab - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dubai Emniyet Amiri: Dijital Para Birimi, Zorluklara Rağmen ”Çok Yakında” Nakit Paranın ”Yerini Alacak” Kolayca 1.000 Dolara Yükselebilecek Üç Kripto Para ABD Hazine Bakanlığı, birçok Bitcoin adresi ile bir Litecoin adresini kara listeye aldı! Rusya’da Devlet Görevlisi: Kripto Paralar Devletleri Mahvedebilirler ”Yatırımcıların Bitcoin Alması Gerek” Brian Kelly: CFTC’nin Ethereum açıklaması çok büyük olay

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır