Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Türkiye’deki Xrp Yatırımcılarının Düşüş Hakkındaki Görüşleri

Ana Sayfa » GÜNCEL » Türkiye’deki Xrp Yatırımcılarının Düşüş Hakkındaki Görüşleri
Türkiye’deki Xrp Yatırımcılarının Düşüş Hakkındaki Görüşleri

2/2


2/2


Kripto para piyasasının en büyük koinlerinden olan XRP, geçtiğimiz günlerde ani bir çıkış yakalayarak pek çok kişiyi şaşırttı.

XRP’nin yaşadığı artışı çeşitli sebeplere dayandırmak mümkün ancak en ön plana çıkanlardan biri Ripple‘ın xCurrent ve xRapid adlı ürünleriyle ilgili çıkan gelişmeler oldu.

Ancak XRP’nin şimdiki durumuna baktığımızda söz konusu ‘gazın’ tükendiğini ve fiyatta yüzde 18 civarında düşüş yaşandığını görüyoruz.


İlgili haber:
Ripple Eski Kurucusu XRP’lerini Satıyor, XRP Fiyatı Erimeye Devam Ediyor

XRP’nin son birkaç günlük macerası Türkiye’deki kripto para topluluğunun da odak noktası oldu. Öyle ki XRP, kripto para topluluğunun son günlerde en çok konuştuğu konu haline geldi bile diyebiliriz.

Bazı yatırımcılar XRP’nin yeniden artışa geçeceğini, bazıları ise düşmeye devam edeceğini düşünüyorlar. XRP’nin durumuyla ilgili Twitter üzerinden yapılmış bazı yorumları sizler için derledik:

Diğer yorumları okumak için twitter hesabımızı buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

Türkiye’deki Xrp Yatırımcılarının Düşüş Hakkındaki Görüşleri isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Türkiye’deki Xrp Yatırımcılarının Düşüş Hakkındaki Görüşleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitfinex’in Borsa Tokeni, Hafta Başında İşlem Görmeye Başlayacak Ünlü altın yatırımcısından karamsar Bitcoin fiyat tahmini CZ İddialı: Ethereum Tabanlı Tokenlar Binance Chain’e Geçecek Blockchain Tabanlı Oyun CryptoKitties’in Yaratıcısı, Şimdiye Kadar Günlük Aktif Kullanıcıdan 75.000 Dolar Kazandı! McHenry: Hükümetler Bitcoin Gelişimini Durduramaz ABD Kongresi: Bitcoin Nakit Para Olarak Değil, Yatırım Aracı Olarak Kullanılıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır