Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ethereum Taze Rekor Yüksekliklerinde Seyretmeye Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ethereum Taze Rekor Yüksekliklerinde Seyretmeye Devam Ediyor
Ethereum Taze Rekor Yüksekliklerinde Seyretmeye Devam Ediyor
© Reuters. © Reuters.

Investing.com – Investing.com – Dünya’nın en değerli üçüncü kripto parası Ethereum Pazartesi günü taze bir rekora imza attı, güçlü yükselişini sürdürdü. Ethereum’un bu taze yükselişi yatırımcıların bitcoin’in yanında alternatif dijital döviz arayışları sırasında geldi.

Ethereum Bitfinex borsasında 1.249,50$’ı test etmişti ve en son saat 12.54’de son kapanışından yaklaşık %10 yükselerek 1.227,20$ oldu.

Şu anda en büyük üçüncü piyasa değerine sahip kripto para konumunda, Ripple’ın geçtiğimiz hafta XPR biletiyle alıkonulduktan sonra son Perşembe günü tarihinde ilk defa 100 milyar$’ın üzerine çıkabildi.

Bitcoin Bitfinex borsasında Pazartesi günü %7,8 kaybettikten sonra 14.888,00$’dan işlem gördü.

Dijital dövizler CoinMarketCap websitesinin Güney Kore borsalarından dijital döviz oranlarının hesaplamalarının beklenmedik şekilde hariç tutulmasından sonra oldukça geniş kayıplar yaşadı.

Ripple’ın XRP bileti yaklaşık %5,5 düşerek Poloinex borsasında 2,350$ oldu.

4 Ocak’ta Ripple taze rekoru 3,28$’ı test etmişti ve toplam piyasa değeri 94 milyar$ değerinde.

Ripple 2017 boyunca %32.000’den fazla değerini katladı, yılın başında 0,006$’dı ve 1,98$ ile kapattı. Ripple’ın 2017’deki kazançları Ethereum’un ve Bitcoin’in kazançlarının önündeydi, onlar da sırasıyla %9.000 ve %1.400 değer kazandılar.

Bitcoin Bitfinex borsasında 17 Aralık’ta 19.891$’ı görmüş ve diğer borsalarda 20.000$’ın üzerine çıkmıştı. Yine de, Aralık ortasındaki en yüksek değerlerinden sonra fiyatlar ayın kalan bölümünde neredeyse yarı yarıya düşmüştü.

2017 sonundaki sarsıntılı bitişine rağmen, bitcoin hala en değerli kripto para konumunda ve toplam piyasa değeri yaklaşık 257 milyar$.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ethereum Taze Rekor Yüksekliklerinde Seyretmeye Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bakkt’ın aylık Bitcoin vadeli işlemleri işlem hacminde artış Almanya’dan Bitcoin’in Vergilendirmesine Mahkeme Kararı Ripple’ın Teknolojisi Bir Havale Şirketinin İşlerini Bir Gecede %800 Artırdı! Bitcoin yanlısı ABD başkan adayı, bu altcoin’i destekliyor 2019’da portföyünüzde olması gereken kripto paralar, XRP, XMR… Justin Sun – Warren Buffett Yemeği Gerçekleşecek mi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır