Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Türk Kurucusu Bulunan Hollandalı Kripto Para Şirketi, İspanyol Futbol Takımını Satın Aldı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Türk Kurucusu Bulunan Hollandalı Kripto Para Şirketi, İspanyol Futbol Takımını Satın Aldı!
Türk Kurucusu Bulunan Hollandalı Kripto Para Şirketi, İspanyol Futbol Takımını Satın Aldı!Hollanda tabanlı bir kripto para şirketi olan Libereum, geçtiğimiz Çarşamba günü yaptığı bir duyurusunda, İspanyol futbol takımı Elche CF’yi satın aldığını açıkladı. Söz konusu adım kripto para birimlerinin ana akım medya ve kitleler tarafından kabulü açısından oldukça büyük bir öneme sahip. Libereum geçtiğimiz tarihlerde de kendi token’i olan Liber ile yaptığı açıklamalar sayesinde gündeme gelmişti.

Firma, Liber token’i ile sahip olduğu kulüplerin futbol statlarında ödeme yapılmasını ve itibari para yerine sadece bunun kullanılmasını hedeflemekte. Yapılan anlaşma gereği Libereum bir bankaya ilk ödeme olarak 4.3 milyon avro vermeyi kabul etti. Hollanda menşeli spor kaynağı Voetbal International’ın açıkladığına göre, firma bunun yanı sıra Roda JC Kerkrade isimli futbol takımını da satın almayı planlamış ancak herhangi bir anlaşma sağlanamamış.

Firma ilgili haberi kendi sitesinde yayınlamadan önce, ön duyuru olarak bir futbol kulübünü 80 milyon avroya satın aldığını açıklamıştı. Ethereum tabanlı bir kripto para birimi projesi olan Libereum, daha önce yaptığı açıklamalarda, ”ilk kulübümüzü satın aldıktan 12 ay sonra top 10 kripto para birimi arasında yer alacağız” iddiasında bulunmuştu.

Libereum yaptığı açıklamanın devamında, 2-3 sezon içerisinde Elche CF’yi birinci lige taşıyacağını ifade etti. Söz konusu açıklamada belirtilene göre, bu başarı ilgili finansman desteğinin sağlanması ile gerçekleştirilecek. Libereum kurucusu Cem Kumlar, yaptığı açıklamada Elche CF kulübünün satın alınmasının fantastik bir haber olduğunu vurguladı.

Türk Kurucusu Bulunan Hollandalı Kripto Para Şirketi, İspanyol Futbol Takımını Satın Aldı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Türk Kurucusu Bulunan Hollandalı Kripto Para Şirketi, İspanyol Futbol Takımını Satın Aldı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

IOTA ağı tamamen durdu: Neler oluyor? Rusya’daki Avukatlar Kripto Para Sorunlarını Çözmek İçin Bir Araya Geldiler Justin Sun: Ocak 2019’un Sonuna Kadar, dApp Konusunda EOS’u Geçmiş Olacağız! İddia: Coinbase Hala Kullanıcıların Bitcoin SV Koinlerini Teslim Etmedi Binance Futures işlem hacmi rekor kırdı! Bitcoin fiyatı ne durumda? Putin’den Çağrı; Kripto Para Düzenlemesi Temmuz’a Kadar Bitsin

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır