Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Türk Kripto Varlık Borsası Coiny Pro, Yatırımcı Dostu Komisyonlar Sunuyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Türk Kripto Varlık Borsası Coiny Pro, Yatırımcı Dostu Komisyonlar Sunuyor
Türk Kripto Varlık Borsası Coiny Pro, Yatırımcı Dostu Komisyonlar Sunuyor

3/3


2/3


Coiny Pro sunduğu kaliteli hizmeti sürdürmek amacıyla her geçen gün gerçekleştirdiği yeniliklerin yanı sıra yatırımcı dostu komisyon oranları ile hizmet vermeye devam ediyor.
Başarılı referans sistemi, HOT/TRY listelemeleri, Tether‘in kaldırılıp PAX listelemesinin yapılması gibi adımlar ile “Türk Lirası ile işlem yapılan dijital varlık sayısını arttırma” gayelerine son hız devam eden pro.coiny.io üzerinden erişim sağlanan Coiny Pro, yatırımcılarına yalnızca coin listelemesi ile değil al-sat sırasında uyguladığı komisyon oranları ile de yardımcı oluyor.

Coiny CEO’su Ayberk Kuday‘ın yaptığı açıklamaya göre, Coiny Pro’da onaylı hesaplarda yapıcı emirlere %0.1 alıcı emirlere ise %0.2’lik bir komisyon ücreti uygulanırken bu oranlar yüksek hacimli kullanıcılar için daha da iyileştirilecek:

” Referans sistemini efektif kullanan, borsa üzerinde sürekli işlem gerçekleştirerek yüksek hacimli kullanıcı profiline sahip olan yatırımcılar önümüzdeki dönemlerde mevcut komisyon oranlarının altında komisyon ücretleri ile işlem gerçekleştirebilecek. Bu noktada Türk kripto para yatırımcılarının ihtiyaçlarına ve taleplerine yönelik hizmet eden bir platform olarak ilerliyoruz.”


Coiny CEO Ayberk Kuday

Referans Sistemi Kazandırmaya Devam Ediyor
Borsaya davet ettiğiniz kullanıcıların her işlemininde işlem komisyonunun %20‘sini kazanmanızı sağlayan Coiny Pro’nun referans sistemi yayılmaya devam ediyor.


İlgili haber:
Türkiye’de Hizmet Veren Kripto Varlık Borsası Coiny Pro’nun Referans Sistemi Açıldı

Referans linkiniz ile kayıt olan kullanıcıların her işleminde işlem komisyonunun %20’sini kazanmak için siz de Coiny Pro hesabınızın profilinden referans linkinize ulaşabilir profiliniz hala yoksa bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Coiny CEO’su Ayberk Kuday referans sistemi ile ilgili,

“Referans sistemini zamanla kullanıcılardan aldığımız geri bildirimlerden faydalanarak geliştireceğiz. 2. veya 3. dereceden davet edilen kullanıcılara ödül verme, dönemsel özel yarışmalarla ekstra ödüller gibi ek özelliklerimizi de zamanla duyuracağız.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Onaylanmamış Hesaplara İşlem İmkanı
Tüm bunların yanında onaylanmamış hesapların da işlem yapabildiği Coiny Pro, sunduğu bu imkan ile de kullanıcı dostu bir platform olduğunu tekrardan kanıtlıyor.

Coiny ve Coiny Pro’yu yakından tanımak isterseniz buraya tıklayarak videolu inceleme içeriğimize erişebilirsiniz.

Türk Kripto Varlık Borsası Coiny Pro, Yatırımcı Dostu Komisyonlar Sunuyor isimli makale Koin Bülteni tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Türk Kripto Varlık Borsası Coiny Pro, Yatırımcı Dostu Komisyonlar Sunuyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Uzman görüşü: 6 aya kadar Bitcoin’in 5000 doları geçeceğini ummayın! Uzman İsim: Avrupa’da Kripto Para Şirketi Olmak Çok Zor Mongolia Hükümeti, Stabil Koin Projesi ile, Ödeme Sistemleri İçin İş Birliği Yapacak Binance 17 Milyon Dolar Değerinde BNB Token Yakma İşlemini Tamamladı Araştırma: Tether Hacminin Yüzde 60’ını Çin Piyasası Oluşturuyor! Bitcoin Cash SV’nin Üzerindeki Baskı Artıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır