Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tarımın Dört Dev Şirketi, Blockchain İçin Birlikte Çalışacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tarımın Dört Dev Şirketi, Blockchain İçin Birlikte Çalışacak
Tarımın Dört Dev Şirketi, Blockchain İçin Birlikte ÇalışacakDünyanın en büyük dört tarım şirketi olan ve ilgili çevrelerce ABCD olarak da bilinen dev firmalar, bir araya gelerek Blockchain ve yapay zeka teknolojilerinden faydalanmak için çalışmalara başladı.

Basında çıkan haberlere göre Archer Daniels Midland, Bunge Ltd, Cargill Inc, ve de Louis Dreyfus isminde olan şirketler Blockchain teknolojisinden faydalanarak çok daha şeffaf ve efektif bir şekilde bu süreci yönetmek istiyor. Daha önceleri kağıt kontratlara, manuel ödemelere ve birçok bürokratik sürece maruz kalan sektörün, Blockchain teknolojisinin yardımıyla artık çok daha hızlı, çok daha efektif, çok daha şeffaf ve çok daha güvenlilir olması amaçlanıyor.

ABCD’nin uzun vadede Blockchain teknolojisinden, tarım sektörünün birçok alanında faydalanmak istediği ifade edilirken; bunların arasında müşteri memnuniyet süreçleri, ürün tedarik zincirleri ve depolamanın olduğu da kaydedildi.

Konuyla ilgili World Grain.Com’a bir demeç veren Louis Dreyfus Co. CEO’su Ian Mcintosh da Blockchain teknolojisinin tarım sektörünü baştan aşağı değiştireceğine inandıklarını ifade ederken, Blockchain’e resmen övgüler yağdırdı.

Yapılan çeşitli araştırmalarda teknolojinin en fazla etkileyeceği ve en çok olumlu katkı yapacağı mecralardan birisi de tarım. Bu noktada bu kadar büyük dört dev şirketin bir araya gelerek Blockchain entegrasyonu için karar alması da, sektörün geleceği açısından son derece olumlu olarak nitelendiriliyor.

Zaten, Reportlinker’in yaptığı son araştırmada, Blockchain teknolojisinin tarımda 5 yıl sonra kaplayacağı alanın 400 milyon dolardan fazla olacağı tahmin ediliyor.

Tarımın Dört Dev Şirketi, Blockchain İçin Birlikte Çalışacak isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tarımın Dört Dev Şirketi, Blockchain İçin Birlikte Çalışacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple’ın Kurucusu Larsen: ‘Silikon Vadisi Treni Çoktan Kaçırdı’ Ernst & Young Raporu: ICO’ların Yüzde 86’sı Listelenme Fiyatının Altında Justin Sun’dan Yeni PoS Açıklamaları Vitalik Buterin, Yaklaşan Ethereum Hard Forku Hakkında Konuştu Samsung, en yeni Galaxy akıllı telefonları için Ethereum Blockchain SDK beta sürümünü piyasaya sürdü Ünlü Basketbolcu, Bitcoin’e Yatırım Yapıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır