Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Türk Filmleri Gerçek Oldu – 24 Yaşındaki Kripto Para Milyoneri Çatıdan Para Dağıttı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Türk Filmleri Gerçek Oldu – 24 Yaşındaki Kripto Para Milyoneri Çatıdan Para Dağıttı!
Türk Filmleri Gerçek Oldu – 24 Yaşındaki Kripto Para Milyoneri Çatıdan Para Dağıttı!Türk filmlerinde çok sık gördüğümüz sahne, galiba sonunda gerçek oldu. Çinli bir haber kaynağının aktardığına göre, Çin vatandaşı bir kripto para milyoneri 15 Aralık tarihinde Hong Kong’taki bir binanın çatısından para dağıttı.

Sosyal medya kullanıcılarının da dikkatini çeken olayda, milyonerin ”tanrı gibi hissedip,  dünyaya Bitcoin hakkında ders verme gerekliliği duyduğunu” söylediği belirtilmekte. Çinli milyonerin attığı banknotların ise 100’lük Hong Kong doları olduğu ifade edilmekte ki bunların tanesi basın saatine göre 70 TL’ye denk. 24 Yaşındaki Wong Ching-kit olduğu bilinen kişinin, ”Coin Young Master” olarak da bilindiği ve kendisini Robinhood ile kıyasladığı ifade ediliyor.

Ching-kit, daha önce yaptığı açıklamalarda ”fakirlere yardım etmek için zenginleri soyduğunu” da aktarmıştı. Çatıdan atılan paraların milyonlarca dolara denk olduğunun tahmin edilmesiyle birlikte, polis sadece 5.000 dolar toplayabilmiş ve Mia Tam isimli sosyal medya kullanıcısı da bunun aslında boğanın geldiğine dair bir işaret olduğunu ifade etti.

Bunun yanı sıra başka bir sosyal medya kullanıcısı ise, bu ismin aslında bir kripto para dolandırıcısı olduğunu belirtti.

Türk Filmleri Gerçek Oldu – 24 Yaşındaki Kripto Para Milyoneri Çatıdan Para Dağıttı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Türk Filmleri Gerçek Oldu – 24 Yaşındaki Kripto Para Milyoneri Çatıdan Para Dağıttı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dünyanın En Zengin 23. Adamından Bitcoin Yatırımı Eski FXCM Yöneticisi, Kripto Para Firması Paxful’a Geçti Bitcoin Şimdi de SpiderMan’de! Bitcoin maksimalisti anonim grup, koronavirüs için aşı arıyor Ruslar 6 Bin ASIC Cihaz Sipariş Etti Winklevoss Kardeşler: Facebook’un Kripto Para Fikri Harika Fakat Bitcoin Daha İyi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır