Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

TrueUSD Kurucu Ortağı Danny Ann, Rakip Tether Hakkındaki İddialara Yanıt Verdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » TrueUSD Kurucu Ortağı Danny Ann, Rakip Tether Hakkındaki İddialara Yanıt Verdi
TrueUSD Kurucu Ortağı Danny Ann, Rakip Tether Hakkındaki İddialara Yanıt VerdiGeçtiğimiz bir kaç gün boyunca neredeyse bütün kripto para dünyası Tether (USDT) hakkında konuşmaya başladı. Pazartesi günü başlayan bu akım tabii ki birden ortaya çıkmadı ve Tether daha öncesinde sahip olduğunu iddia ettiği dolar rezervleri konusunda da çok fazla eleştirilmekteydi.

Bazı piyasa spekülatörleri ve yorumcuları Tether’in banka hesaplarının denetlenmediğini ve sirkülasyonda olan koin miktarının endeksli olması gereken dolar miktarı ile uyuşmadığını öne sürdü ve hala sürmeye devam ediyor.

Tether ve onun hakkındaki bütün spekülasyonlara bir yorum da rakip stabil koin TrueUSD‘nin kurucu ortağı Danny Ann‘den geldi. Ann geçtiğimiz günlerde CNBC Crypto Trader ile yaptığı bir röportajda, Tether hakkındaki yorumların doğru olup olmadığı sorusuna şu yanıtı verdi:

”Bunu söylemesi zor çünkü bunun hakkında ortaya çıkan çok fazla yeni gelişme var ancak herhangi bir banka veya, örnek olarak bir regülatör tarafından resmi bir şey veya doğrulama yapılmadı. O yüzden şu an bu konu hakkında çok fazla şüphe var ancak henüz somut bir kanıt ortaya çıkmadı.”

Danny açıklamasının devamında kendi 1’e 1 oranındaki dolar endeksli projeleri TUSD hakkında da konuştu ve TrueUSD’nin Tether’den sonra en güçlü ikinci stabil koin olduğunu vurguladı. Ekip Tether’in ”adımlarını” takip ettiklerini ve ”şeffaflık ve düzenleyicilerle olan uyumun” en üst seviyedeki önceliklerden olduğunu vurguladı.

TrueUSD basın saatine göre CoinMarketCap üzerinde 47. sırada yer almakta.

TrueUSD Kurucu Ortağı Danny Ann, Rakip Tether Hakkındaki İddialara Yanıt Verdi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

TrueUSD Kurucu Ortağı Danny Ann, Rakip Tether Hakkındaki İddialara Yanıt Verdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Weiss Ratings: “Mevcut Bitcoin düzeltmesi, 2015’den beri BTC için en iyi satın alma fırsatını sunuyor” Pantera Capital Yöneticisi: Bitcoin ‘Para’nın Yerini Alamayacak Ripple’dan Asheesh Birla: “Piyasadaki çöküşlere rağmen kriptodan asla vazgeçmedik.” İşte Binance’ye göre, son Bitcoin fiyat artışının katalizörü! Binance’in DEX Platformu Bazı Ülkelerde Çalışmıyor Tom Lee’den Bitcoin açıklaması

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır