Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin’in Öleceğine Yönelik Dedikodular “Büyük Ölçüde Abartılı”: Ripple (XRP), Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, IOTA’ya Dair Haberler

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin’in Öleceğine Yönelik Dedikodular “Büyük Ölçüde Abartılı”: Ripple (XRP), Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, IOTA’ya Dair Haberler
Bitcoin’in Öleceğine Yönelik Dedikodular “Büyük Ölçüde Abartılı”: Ripple (XRP), Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, IOTA’ya Dair Haberler

2/2


2/2

Bitcoin’in nabzını kontrol etmekten, Ethereum için yeni bir dönüm noktasına kadar, burada kripto para dünyasındaki sıcak gelişmelere ilişkin hikayelerin bazılarına bir bakalım.

Bitcoin
Cambridge Üniversitesi’nde yapılan yeni bir araştırmaya göre, Bitcoin’in ölümü “büyük ölçüde abartıldı”.

Bu sonuca ulaşmak için, ikinci Küresel Kriptometre Kıyaslama Çalışması, Bitcoin’in şu anki fiyatını 2017 yılının Ocak ayındaki seviyeleriyle karşılaştırıyor.

“Piyasa ve ekosistemin ölümüne dair spekülasyonlar büyük ölçüde abartılıyor ve bu nedenle, piyasa katılımcılarının gelecekteki genişleme planları eninde sonunda ertelenecek gibi görünüyor.

Kripto para-varlık endüstrisinin ölümünü ilan eden ifadeler, her küresel ekosistem balonundan sonra yapılmıştır. 2017 balonunun Bitcoin’in tarihinde en büyük olduğu doğru olsa da, hem Bitcoin hem de kripto para varlık ekosisteminin piyasa değeri hala balonun başlamasından önceki tarih olan Ocak 2017 seviyelerini aşmaktadır.”

Ripple ve XRP
Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Uluslararası Para Fonunun Başkanı Christine Lagarde’i, dünyanın ekonomik seçkinlerine “paranın kendisinin değiştiğini” anlattığı için alkışlıyor.

Yakın tarihli bir konuşmada, Lagarde blockchain teknolojisi ve kripto paralarla ilgili sözünü kaydediyor.

“Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi kripto paralar bile nakitsiz dünyada bir nokta için yarışıyor ve sürekli olarak daha istikrarlı bir değer sunma umuduyla ve daha hızlı, daha ucuz bir çözümle kendilerini yeniden keşfediyorlar. ”

Ethereum
Ethereum yeni bir dönüm noktasına ulaştı.

Etherscan’a göre, platformda elli milyon benzersiz adres oluşturuldu.


Bu yılın Mayıs ayından bu yana, yeni hedefe ulaşmak için her gün ortalama 100.000 benzersiz adres oluşturuldu.

Litecoin, Bitcoin Cash ve Bitcoin SV
“Flappening” (LTC’nin BCH’nin üzerine çıkması) nihayet gerçekleşti.

Litecoin’un yaratıcısı Charlie Lee, bu yılın başlarında Litecoin’in piyasa değeri olarak Bitcoin Cash’i geçeceğini tahmin etti ve olayı “flappening” olarak nitelendirdi.

Aylar sonra, CoinMarketCap’e göre, Bitcoin Cash ve Bitcoin SV’in hemen önünde Litecoin -en azından şimdilik- geçmeyi başardı.


IOTA
IOTA, yeni bir kimlik yönetim sistemi oluşturmak için parmak izi sensör şirketi NEXT Biometrics ile işbirliği yapıyor. Proje, insanların kimliğini saklamak ve doğrulamak için güvenli bir yol oluşturmak amacıyla IOTA Tangle’ı kullanacak.

“NEXT, sorunsuz çözümlerin geliştirilmesini sağlamak için IOTA’nın kapsamlı teknik uzmanlığından yararlanarak, IOTA teknolojisini sensör ürünlerinin bir seçimine entegre edecek. Her iki taraf da NEXT ve IOTA teknolojisini tanıtmak ve sergilemek için ağlarını kullanacak.

Ekim ayında IOTA, kimliklerini doğrulamak amacıyla bir kişinin avuç içi damar kalıbını kullanan biyometrik kimlik doğrulama sistemine güç sağlamak için IAMPASS ile işbirliği yapılacağını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın ve bizi Twitter’da takip edin!

The post Bitcoin’in Öleceğine Yönelik Dedikodular “Büyük Ölçüde Abartılı”: Ripple (XRP), Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, IOTA’ya Dair Haberler appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin’in Öleceğine Yönelik Dedikodular “Büyük Ölçüde Abartılı”: Ripple (XRP), Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, IOTA’ya Dair Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinbase borsasından mültecilere bağış! EOS 37% oranında çakıldı Önce Binance, Sonra Huobi ve OKEx – Ethereum Hard Fork’unu Destekleyen Borsa Sayısı Artıyor İngiltere’deki Kripto Para Dolandırıcılıklarının Sayısı Artıyor Bitcoin 3.700 Dolara Düştü! BTC-e Kurucusu Alexander Vinnik Rusya’ya İade Edilmek İstiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır