Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

TRONbet Oyuncuları 70 Milyon TRX Kazandı. TRONbet Nedir? Nasıl Oynanır?

Ana Sayfa » GÜNCEL » TRONbet Oyuncuları 70 Milyon TRX Kazandı. TRONbet Nedir? Nasıl Oynanır?
TRONbet Oyuncuları 70 Milyon TRX Kazandı. TRONbet Nedir? Nasıl Oynanır?

© Reuters.  © Reuters.

Tron Vakfı bir oyun platformunu piyasaya sürdüğü haberi ilk duyulduğunda birçok kişi için bir sürpriz olmuştu. TRONbet oyuncuları 70 Milyon TRX kazanmak için sadece telefonlarına indirdikleri oyun uygulamasını oynadılar.

TRONbet Nedir?Oyun oynayarak para kazanmak kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi? Bunun ne kadar merak uyandıracağını tahmin eden Tron Vakfı birkaç gün önce oyunu piyasaya sürdü. Blockchain tabanlı bir Dapp uygulaması olan TRONbet, ilk gününde 10.000 kişi tarafından canlı olarak oynandı. Hatta oyuncunun birisi 1 saat oyun oynayarak 130 doları cebine indirdi.

TRONbet, Tron Ağı’nda yer alan tek DApp uygulaması değil. Bunun yanında başka sayısız ürün de mevcut. Ancak TRONbet’i düşündüğümüzde, Tron’un platformunda eğlenceli bir şeyler de bulundurmak için geliştiriciler ve programcılar ile seferber olduğu anlaşılıyor.

TRONbet Nasıl Oynanıyor? TRONbet Oyuncuları 70 Milyon TRX Ödülü Nasıl Kazandı?Eğer TRONbet’i oynamak ve para kazanmak istiyorsanız ilk önce TRX’te bir cüzdanınız olmalı. Cüzdanda bulunan TRONlink’e tıkladıktan sonra bir sayı ve bahis tutarınızı giriyorsunuz. Sistem, seçtiğiniz ödül numarasının altında mı, üstünde mi olduğunu kontrol ediyor. Eğer numaranız altında çıkarsa ödülü kazanırsınız. Bu kadar basit!

Diğer birçok dijital platformda olduğu gibi TRONbet de sistemde hile yapılıp yapılmadığı sorularına muhatap oldu. Ancak verilen cevaplar ve ikna edici sunumlar katılımcıların kafalarındaki şüphe ve sis perdesini kaldırmaya yetti. Oyun sektöründeki engin deneyimi ve yapılan ekstra çalışmalarla olması muhtemel şeffaflık ve güvenlik sorunlarının da önünü almış oldu.

Hem Eğlence, Hem TicaretTRON VAKFI, TRONbet’in başarılı lansmanından birkaç gün önce Magic Academy adlı başka bir oyunu daha piyasaya sürmüştü. Magic Academy kullanıcılara, oyun içindeki sanal karakterlerini alıp satma olanağı sağlıyor. Ayrıca Magic Academy TRON Testnet’e entegre şekilde ayarlanmış. Bu şekilde oyuncular hem TRX ile oyuncu satın alabiliyorlar, hem de TRX ile oyuncu satabiliyorlar.

Bu iki yeni proje TRON’un oyun sektörü ve kripto sektöründe neden bu kadar başarılı olduğunu en güzel şekilde açıklıyor. Öyle olmasa idi TRON, Coinbase’in Pazar sıralamasında 11. Sırada yer alabilir miydi?

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

TRONbet Oyuncuları 70 Milyon TRX Kazandı. TRONbet Nedir? Nasıl Oynanır? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin, Ripple, Ethereum Fiyatı Stabil: Bu Altcoinler ise Boğa Koşusunda! Çin’in Yeni Kripto Para Sıralaması Yayınlandı: İşte Bitcoin, Ethereum, EOS ve TRON’un Yeri Güney Afrika’nın Ulusal Kriket Organizasyonu, 70.000 Dolarlık Bitcoin Sahtekarlığının Kurbanı Oldu Afrika Ülkeleriyle Avrupa Bankaları Arasındaki ‘Yozlaşmış’ İlişki Devam Ediyor Istanbul Blockchain Women Platformu, Yeni Bir Etkinlik Düzenliyor İran Kripto Paraları Resmi Bir Endüstri Olarak Tanıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır