Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase CEO’su: Piyasada Sadece Bitcoin’e Odaklanmamalıyız

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase CEO’su: Piyasada Sadece Bitcoin’e Odaklanmamalıyız
Coinbase CEO’su: Piyasada Sadece Bitcoin’e OdaklanmamalıyızCoinbase‘in CEO’su Brian Armstrong, şirketin yönetim kurulunda yer alan Chris Dixon’a bazı demeçler verdi ve kripto para sektörü hakkında konuştu.

Kripto para sektörünün en büyük borsalarından birinin CEO’luğunu yapan Brian Armstrong, Coinbase’in kripto para sektöründeki rolü ve faaliyetleri hakkında yorumlar yaptı.

Konuşmasına öncelikle kripto para piyasasındaki artışlardan ve düşüşlerden bahsederek başlayan Armstrong, bu sürecin artık adeta bir döngü haline geldiğini düşünüyor. Armstrong’a göre kripto para piyasası ne zaman kayda değer bir büyüme yaşasa, bu büyümenin hemen ardından aynı büyüklükte bir düşüş görülüyor.

Armstong’a göre bu döngü kripto para piyasasının bir parçası haline geldi. Kripto para piyasasının geleceğine güvendiğini belirten Armstrong, Coinbase’in de piyasaya en başından beri böyle yaklaştığını vurguluyor.

Odak Noktası Değişiyor

Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong, bundan birkaç yıl önce piyasada yalnızca Bitcoin’e önem verildiğini ve bunun aslında bir hata olduğunu söylüyor. Coinbase’in de başlangıçta sadece Bitcoin’e odaklandığı, daha sonra zaman içerisinde Ethereum gibi altkoinleri araştırmaya başladığını belirten Armstrong şöyle ekliyor:

Bitcoin hakkında tartışılırken oluşan taraflar beni çok şaşırtmıştı. Ölçekleme ve fork gibi konular konuşulmaya başlayınca fark ettik ki tek odak noktamız Bitcoin olmamalı.”

Armstrong, kripto para piyasasının yalnızca tek bir koine indirgenemeyeceğini düşünüyor. Armstrong’a göre kripto para sektöründeki şirketler yalnızca Bitcoin’e değil, birbirinden farklı kripto paralara odaklanmalılar. Armstrong, Coinbase’in de tam olarak bu sebep yüzünden diğer kripto paraları araştırmaya başladığını vurguluyor.

Coinbase CEO’su: Piyasada Sadece Bitcoin’e Odaklanmamalıyız isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase CEO’su: Piyasada Sadece Bitcoin’e Odaklanmamalıyız - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tether’ın Çöküşü Bitcoin’e Ne Kazandıracak? Tim Draper: Bitcoin küresel pazar payının %5’ini alacak Kripto Para Risk Sermayesi Firması, Ayı Piyasasına Rağmen Ciddi Bir Miktarda Yatırım Arayışında Bitcoin’de bu seferki 10,000 dolar çok farklı Belarus Teknik Üniversitesi, Kripto Para Diploma Programı Başlatıyor Hong Kong Regülatörü: Kripto Paraları Düzenlememiz Gerekiyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır