Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

TRON (TRX) Baidu Ortaklığı Tam Bir Fiyasko

Ana Sayfa » GÜNCEL » TRON (TRX) Baidu Ortaklığı Tam Bir Fiyasko
TRON (TRX) Baidu Ortaklığı Tam Bir Fiyasko

© Reuters.  © Reuters.

TRON (TRX) Baidu ortaklığı tam bir fiyasko olarak nitelendiriliyor. TRON (TRX) Baidu Ortaklığına ilişkin dedikodulara açıklık getirilmeye çalışılıyor. Fakat bu, an itibariyle biraz hayal kırıklığı yaratabilir.

TRON (TRX) Baidu Ortaklığı Tam Bir Fiyasko… Neden mi?

TRON’un çok gürültü çıkaran Pekin bazlı teknoloji devi Baidu ile ortaklık söylentilerinin kısa dönemde sadece bulut sunucu alanı kiralama olduğu Çin kripto haber sitesi Odaily tarafından duyuruldu. Açıklama şöyle:

“Wave Field TRON blockchain ürünlerinin yapımı, işletimi ve ayıklanmasında uyumluluğu ve gelişim deneyimlerini maximize etmek için Baidu Cloud ile uyumluluk oluşturacaktır.”

Açıklama kritik olarak şunu da ekliyor:

“Şu anda birliktelik başlıca temel bulut kullanım kaynaklarının satın alınması ve kullanımına odaklanmıştır.”

Bu basın açıklaması, yolun ilerisinde daha önemi kaynak ve uzmanlık alışverişi ile birlikte ‘bir blockchain ekosistemi inşa etmenin karşılıklı fayda getireceğini de ima ediyor.

Açıklama ayrıca kısa süre önce duyurulan Super Chain isimli Baidu’nun kendi blockchain projesine de değiniyor. Ancak TRON’un buradaki herhangi bir özel rolünden bahsedilmiyor.Super Chain devreye girince Baidu muhtemelen TRON’un da içinde olacağı ortaklarıyla ‘teknolojiyi keşfetme ve geliri paylaşmayı planlıyor.

TRON CEO’su Justin Sun’ın birkaç gün önceki tweetinde ipucu verdiği TRON (TRX) Baidu Ortaklığı dedikoduları nedeniyle beklentiler oldukça yüksekti. TRON’un fiyatı bu doğrulanmamış haberler nedeniyle %10 artmıştı.

Top-20 kripto projesi Temmuz ayında ünlü BitTorent platformunu seçerek zaten büyük kazançlar elde etmişti.

Açıklamanın AçıklamasıJustin Sun geçen günkü aşırı derecede yanıltıcı proje duyurusu nedeniyle suçlanıyor. Hatta Vitalik Buterin’e bile alay konusu oldu.

Kripto endüstrisinin bazı önemli isimleri Baidu ortaklığının detaylarının ortaya çıkmasından sonra sosyal medya açıklamasının rahatsızlık verici hatta komedi olduğunu söylüyorlar. Ari Paul şunları söyledi:

“Aşağıda yazanın doğru olduğunu farz edersek bu ‘yanıltıcı pazarlama’ tabirini hakediyor. Eğer Microsoft (NASDAQ:MSFT) Windows kurulumlu bir bilgisayar satın alırsam ‘ortaklık kelimesinin sınırlı anlamını açıklamadan Microsoft ile ortak olduğumu iddia etmemeliyim.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

TRON (TRX) Baidu Ortaklığı Tam Bir Fiyasko - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hard fork trendine Monero da katıldı: Monero Ring yolda Profesör: Bitcoin Madenciliği Biterken Bitcoin Düşmeye Devam Edecek 25.4 trilyon dolarlık evrenden Bitcoin evrenine ‘büyük adım’ Ünlü ekonomist: Bitcoin’in yükselişi sahte, ayı piyasası bitmedi Bitcoin 2016’da halving (yarılama) sonrasında 10 kat artmıştı: Ya 2020 yarılaması? “Bitcoin’de Kritik Destek Kırılırsa Kayıplar Korkutucu Hale Gelebilir”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır