Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

TRON Teknik Menajeri Konuştu: Anonim Para Transferini Getirmek İçin Çalışıyoruz

Ana Sayfa » GÜNCEL » TRON Teknik Menajeri Konuştu: Anonim Para Transferini Getirmek İçin Çalışıyoruz
TRON Teknik Menajeri Konuştu: Anonim Para Transferini Getirmek İçin ÇalışıyoruzKatıldığı bir yayında konuşan TRON Teknik Menajeri Marcus Zhao, yaptığı açıklamada TRON ağının Ethereum, Bitcoin ve EOS ağlarına üstün gelen yönlerini paylaştı. Zhao, şu ifadeleri kullandı:

”Bildiğim kadarıyla TRON, ağını kullanıma çıkardıktan sonra herhangi bir sorun yaşamayan ilk halka açık platform. İnsanların neden bizim platformumuz ile ilgili bu tarz yalan haberler çıkardığını anlamakta zorlanıyorum. İşin aslına bakacak olursak hem ETH hem de EOS ağlarında, bu ağlar ilk kullanıma girdiğinde çok ciddi sıkıntılar vardı. Ancak bizim için böyle bir şeyden söz edemeyiz.”

TRON ağında yer alan kodların son derece güvenilir ve benzrsiz olduğuna değinen Zhao, TRON’un hiçbir zaman Ethereum protokolünü kullanmadığını da sözlerine ekledi. TRON ekibinin son dönemde ciddi bir çalışma içerisinde olduğunu da aktaran Zhao, bu projelere ilişkin detayları da paylaştı.

Yakın dönemde çok daha gelişmiş özellikleri ağa getirmek için çalıştıklarını belirten başarılı isim, özellikle de Multi Signature ve anonim para transferlerine, ağ içerisinde işlerlik katmak istediklerini belirtti.

Zhao, ana hedeflerinin ise orta uzun vadede TRON ağının popülaritesini ve kullanım alanını arttırmak olduğunu belirtirken, TRX’in de kullanımının artması için gereken teknik alt yapı çalışmalarının hızlandığını ifade etti.

Topluluklarına da teşekkürü borç bildiğini kaydeden Zhao, Justin Sun ve ekibinin topluluk tarafından oldukça sevildiğini ve topluluğun, Sun’a güvendiğini ifade ederek sözlerini noktaladı.

TRON Teknik Menajeri Konuştu: Anonim Para Transferini Getirmek İçin Çalışıyoruz isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

TRON Teknik Menajeri Konuştu: Anonim Para Transferini Getirmek İçin Çalışıyoruz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Flaş kripto para haberleri: Brian Kelly, Bitcoin (BTC) için rekor yönü belirtiyor ve XRP, Tron, Ethereum, Litecoin, Stellar, Cardano Anthony Pompliano: Samsung’un Blockchain Telefonu Aslında Tamamıyla Entegre Cüzdanlara Giden Yolda ”Bebek Adımıdır” Kripto Para Borsalarında Güvende Kalmanızı Sağlayacak Tavsiyeler Tim Cook: Özel Kuruluşların Dijital Para Birimi Yaratması Fikrinden Memnun Değilim Binance CEO’su ” Düşen kripto para işlem hacmi beni endişelendirmiyor ” ABD’de Yeni Kripto Para Yasası Açıklanabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır