Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron Liverpool İle Ortak mı Oluyor ?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron Liverpool İle Ortak mı Oluyor ?
Tron Liverpool İle Ortak mı Oluyor ?

© Reuters.  © Reuters.

Tron CEO’su Justin Sun, 24 Nisan’daki bir tweet’te, 11. büyük kripto para birimi Tron’un (TRON) arkasındaki firma olan Tron Foundation’ın İngiliz profesyonel futbol kulübü Liverpool’la ortak olacağını bildirdi.Sun, yaklaşmakta olan ortaklığın doğası hakkında herhangi bir ayrıntı içermese de tweet, Liverpool Futbol Kulübü’nden (LFC) kısa bir video davetiyesi içeriyor, videoda Tron logosu yer alıyor.Tron CEO’su, bu yeni ortaklığı araştırmayı dört gözle beklediğini, resmi bir ortaklık olduğunu ve yakında daha fazla ayrıntı verileceğini söyledi.Kripto değişimi Kraken’ın başkanı Jesse Powell, Twitter’da, Liverpool’dan aldatmaca olarak reddettiği bir ortaklık hakkında olduğu iddia edilen bir e-postanın ekran görüntüsünü yayınladı.

Tron’un ortak kurucusu Misha Lederman, Tron ve LFC arasındaki yeni ortaklığın “kripto için az şey söyleyemeyecek kadar büyük olacağını” söyledi. Ayrıca “Anfield’deki kırmızı LFC forması üzerindeki TRON logosunu görebildiğini” de sözlerine ekledi.

Blockchain ödeme firması HummingPay’in kurucu ortağı ve geliştiricisi Samuel Austin, LFC’nin Tron’un kabul edildiğinin iddia edilmesinin Tron’un misyonuna maruz kalmasına yardımcı olacağını kabul etti.

Ayrıca, Liverpool’un, Tron’un Temmuz 2018’de devraldığı eşler arası (P2P) platformu BitTorrent’ten destek alabileceği kendi canlı yayın platformunu geliştirebileceğini söyledi.Son zamanlarda, merkezi olmayan uygulamalar (DApps) odaklı analitik web sitesi DApp.com, Tron’un Blockchain’in en hızlı büyüyen DApp kullanıcı tabanına sahip olduğunu iddia eden bir rapor yayınladı.2018 yılının sonlarında, Brezilya’nın önde gelen futbol kulübü Atletico Mineiro, ulusal fiat döviz kuruna bağlı olan ve bir Brezilya realine eşit bir şifreleme parası olan “GaloCoin” adlı hayran tokenini başlattı.

Bizi twitter, telegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

The post Tron Liverpool İle Ortak mı Oluyor ? appeared first on BTC MAGAZİN.

Continue reading on BTCMagazin

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron Liverpool İle Ortak mı Oluyor ? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Alp Işık’tan Bitcoin Arzı ve Ripple’ın Kongre Mektubuna Çarpıcı Yaklaşım Kripto Para Borsalarının Yeni Gözdesi Bu MimbleWimble Altcoini! Kripto Paralara Olan İlgi Yıl Sonunda Yeniden Artabilir Bu gelişmelerden sonra Bitcoin rallisini bekleyebilirsiniz! Araştırma: Alman ICO Projelerindeki Yatırımcılar Yüzde 90’a Yakın Zarar Etti Ünlü analistten vurucu Ethereum fiyat tahmini

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır