Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron Hakkında Korkutan İddia! CEO Ortalığı Karıştırdı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron Hakkında Korkutan İddia! CEO Ortalığı Karıştırdı!
Tron Hakkında Korkutan İddia! CEO Ortalığı Karıştırdı!Tron, ilk başta Ethereum tabanlı bir ERC-20 tokeni olarak piyasaya çıkmasının ardından kendi ağına geçmeyi başardı ve şu sıralar gerek merkeziyetsiz uygulamalar açısından, gerekse de yakalanan ivme açısından Ethereum’a rakip olduğu söylenebilir. 2018 yılında dünyaca ünlü dosya paylaşım platformunu satan alan ve daha sonra geçtiğimiz günlerde BitTorrent Token (BTT) projesini açıklayıp ilk halka açık satışı yapan Tron Foundation, sahip olduğu popülarite sayesinde hem eleştirilerin hem de övgülerin hedefi olmakta.

Binance’nin LaunchPad isimli platformu ile satışa sunulan BitTorrent tokenleri, 15 dakika gibi kısa sürede (teknik aksaklıklara rağmen) tamamlandı. Ancak Coinbase ve Binance gibi borsalarda birden fazla cüzdanın yönetilmesini mümkün hale getiren ChaChing isimli kripto para cüzdan platformunun kurucu ortağı ve CEO’su olan Thomas Schultz, çok konuşulacak bir iddiayı ortaya attı.

CEO, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu içerisinden bir kişinin, kendisine Tron projesinden uzak durması gerektiğini söylediğini vurguladı. CEO söz konusu gönderinin devamında başka bir tweet daha atarak, Tron’un tonlarca insanın kendi kripto para birimlerini satın alması için çok ”yapış yapış” bir pazarlama stratejisi yürüttüğünü ve yaptıkları bu eylemin onları sorumlu kıldığını vurguladı.

Tron’un menkul kıymet ilan edilmesi, SEC’in lisanssız ve izinsiz menkul kıymet satışı yaptığı için Tron’a yüklü cezalar hatta 1Broker platformuna yapıldığı gibi site kapatmaya kadar gitmesine neden olabilir. Tabii ki iddialar sadece yatırımcıları korkutmak için FUD amaçlı da yapılmış olabilir ki bunu ilerleyen günlerde göreceğiz.

Tron Hakkında Korkutan İddia! CEO Ortalığı Karıştırdı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron Hakkında Korkutan İddia! CEO Ortalığı Karıştırdı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Heyecanla Beklenen Ethereum Hard Forku Yaklaşıyor: İşte Bilmeniz Gereken Her Şey Upbit CEO: Kripto Para Borsaları Listeleme Yapmadan Önce Koinleri İncelemeli Michael Novogratz açıklıyor: Fidelity’nin kripto sektörüne girmesi oyunu nasıl değiştirecek? Popüler analistler: Ripple (XRP) için uyarı levhası yandı! Bitcoin Private, Ağda Gizlice Kripto Para Basılmasının Şokunu Yaşıyor Bitcoin, Ethereum ve Ripple Sakin, Bu Altcoin İse Airdrop Haberiyle Hızla Yükselişe Geçti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır