Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron Foundation ve Justin Sun, Yeni Ortaklıklarını Duyurdu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron Foundation ve Justin Sun, Yeni Ortaklıklarını Duyurdu
Tron Foundation ve Justin Sun, Yeni Ortaklıklarını Duyurdu

2/2


2/2


Dünyanın en büyük 11. kripto para organizasyonunun üstlenici firması olan Tron Foundation, 16 Ekim tarihinde yaptığı bir duyuruda topluluk için yeni bir airdrop müjdesi verdi. Söz konusu airdrop etkinliği aslında dünya devi mesajlaşma uygulaması LINE‘ın kendi kripto para borsası ve cüzdan uygulaması olan Bitbox ile ortaklığını kutlamak amacıyla yapılıyor.

LINK isimli kripto para para yine firmanın kendisine ait olan Bitbox üzerinde listelendi ve bu olayın Tron ile pek bir ilgisi temel olarak yok. Ancak yapılacak olan 100.000 dolarlık airdrop etkinliğinin ortağı olan Tron, yapılan etkinlikte ciddi miktarda TRX de dağıtacak ancak yine de  sağlayacağı maddi destek karşılığında ne alacağı ise hala bilinmiyor.  Tron CEO’su Justin Sun’ın geçtiğimiz hafta içerisinde ”gizli bir dünya devi firma ile” ortaklık yaptığını açıklaması ama ismi gizli tutması, ciddi bir gizem oluşturmuştu.


İlgili haber:
İddia: Tron’un Milyar Dolarlık Merak Konusu Ortağı, ”Çin’in Google’ı” Baidu!

Ortaya çıkan ancak henüz resmi olarak açıklanmayan haberlere göre, Tron’un bu gizli dünya devi ortağı Çin’in Google’ı olarak görülen Baidu‘nun ta kendisi.

Tron Foundation ve Justin Sun, Yeni Ortaklıklarını Duyurdu isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron Foundation ve Justin Sun, Yeni Ortaklıklarını Duyurdu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Fiyat Çöküşünün Ardındaki Sır Perdesi Aralandı! Popüler Yatırımcıya Göre Altcoinlerde % 50 Oranında Yükseliş Yaşanacak Bitcoin fiyat analizi: BTC kısa vadeli destek seviyelerini test etti Bitcoin boğaları şarj edilmiş halde bir kıvılcım bekliyor Binance CEO’su: “Donald Trump, Bitcoin satın alacak.” Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Bitcoin Depolama Yöntemleri Hakkında Önerilerde Bulundu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır