Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tether’in 500 Milyon USDT Yok Etmesi Ne Anlama Geliyor?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tether’in 500 Milyon USDT Yok Etmesi Ne Anlama Geliyor?
Tether’in 500 Milyon USDT Yok Etmesi Ne Anlama Geliyor?Son zamanların en tartışmalı stabil koin projelerinden olan Tether, dün sessiz sedasız 500 milyon adet USDT’yi sirkülasyondan çıkarttı ve bunları belirsiz bir hesaba göndererek yok etti. Teknik olarak ABD dolarına 1’e 1 oranında endeksli olan Tether’in böyle bir hamle yapmasının hem belirli nedenleri, hem de belirli sonuçları mevcut. 500 Milyon ”dolar’‘ yok eden Tether’in, bunu yapma nedeni ve bunun sonucunda karşılaşacağı manzara tam olarak ne?

Tether Arzı 500 milyon USDT Azaldı

Omniexplorer‘dan da görülebileceği üzre Tether tamı tamına 500.000.000 USDT’yi yok etti.  Tether  konu ile ilgili yaptığı açıklamada, yapılan USDT çekim işleminin bir önlem olduğunu ve Tether’in piyasaya USDT sürme veya bunları yok etme işlemlerinin Tether whitepaper’ında da yer aldığını vurguladı. Türk kripto dünyasının bilinen isimlerinden Onur Gözüpek‘in yorumuna göre ise, Tether’in yaptığı eylemin olası dört anlamı var:

USDT ise söz konusu olay sonrası bir nebze yükselişe geçti ve 0.987 dolar seviyesine ilerledi.

Tether’in 500 Milyon USDT Yok Etmesi Ne Anlama Geliyor? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tether’in 500 Milyon USDT Yok Etmesi Ne Anlama Geliyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple kritik bir OTC borsasında listelendi Kilit Direnç Seviyesine Yaklaşan Bitcoin’de Tarih Yeniden Tekerrür Etti Coinbase Pro’ya Üç Yeni Token Eklendi: EOS, Augur ve Maker Tom Lee’nin Şirketinden Yatırımcılara Bitcoin ve Kripto Para Uyarısı Weiss Ratings Raporu Bitcoin ve XRP’yi Överken Holochain (HOT) Hızla Sıçradı Almanya’nın İlk Bitcoin ATM’si Avusturya Sınırında Kuruldu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır