Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron Fiyatı Beş Günde Yüzde 53 Arttı ve Sekizinciliğe Yerleşti – TRX Rallisi Sürdürülebilir Mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron Fiyatı Beş Günde Yüzde 53 Arttı ve Sekizinciliğe Yerleşti – TRX Rallisi Sürdürülebilir Mi?
Tron Fiyatı Beş Günde Yüzde 53 Arttı ve Sekizinciliğe Yerleşti – TRX Rallisi Sürdürülebilir Mi?9 Ocak tarihinin başlarında piyasa hacmine göre en büyük dokuzuncu kripto para birimi olarak geçen Tron, yaşadığı ralliyi devam ettirdi ve ilk olarak dokuzunculuğa yerleştikten sonra daha sonra sekizinciliğe yükseldi. Gün içerisinde 0.0306 dolara kadar yükselen TRX, beş günlük grafiğe göre %53 ve üzeri artış yaşadı ve hala yeşil bir görünüm vermeye devam ediyor.

24 saatlik grafik açısından basın saatine göre %12 artış yaşayan Tron, 0.029 dolar birim fiyata sahi ve önündeki rakibi Litecoin’i geçmek için 400 milyon dolara yakın bir toplam piyasa hacmine ihtiyacı var. Lider kripto para birimi Bitcoin’e karşı da güçlü bir yükseliş yaşayan Tron, %13.15 artış yaşayarak 722 satoshi değerine yükseldi.

Tron’un yükselişinin arkasındaki en büyük sebep şüphesiz Binance’in Launchpad platformu tarafından piyasaya sürülecek olan BitTorrent tokeni BTT. Geçtiğimiz yıl Tron tarafından satın alınan ünlü dosya paylaşım platformu BitTorrent, ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsasının ön ayak olacağı bir şekilde ICO projesine gidecek ve bunun olumlu olduğunu söylemeye gerek bile yok.

Piyasaya sürülecek olan Tron ağı tabanlı BTT tokeni ile, yaklaşık 100 milyon kullanıcı Tron ekosistemine giriş yapmış olacak. BTT projesi planlandığı gibi gider ve bu kadar kullanıcı gerçekten ağa katılırsa, Tron’un arkasındaki yükselişin mantıklı olduğu söylenebilir.

Tron Fiyatı Beş Günde Yüzde 53 Arttı ve Sekizinciliğe Yerleşti – TRX Rallisi Sürdürülebilir Mi? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron Fiyatı Beş Günde Yüzde 53 Arttı ve Sekizinciliğe Yerleşti – TRX Rallisi Sürdürülebilir Mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin, 8000 doları aştı: 10 ayın en yüksek seviyesi Ethereum’da Hard Fork Öncesi “Long”lar Tavan Yaptı! Kripto Paraların Değeri Düşecek Mi? JPMorgan analistine göre Bitcoin yükselecek, işte nedeni! Binance CEO’su CZ, Beklenen Merkeziyetsiz Kripto Para Borsasının Tarihini Açıkladı! Google’dan Şaşırtan Bitcoin ve iOS Hamlesi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır