Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

TRON DEX ilk 5 günde 185 milyon dolar ticari hacme ulaştı

Ana Sayfa » GÜNCEL » TRON DEX ilk 5 günde 185 milyon dolar ticari hacme ulaştı
TRON DEX ilk 5 günde 185 milyon dolar ticari hacme ulaştı

© Reuters.  © Reuters.

TRON DEX ilk 5 günde 185 milyon dolarlık işlem hacmi yaparak, piyasadaki aşağı yönlü gidişata kendi açısından bir çözüm bulmaya çalıştı. TRON, son dönemlerde heyecan verici gelişmelere imza atmasına rağmen, piyasa çöküşünün etkisiyle medyada kendine pek yer bulamadı.

TRON DEX ilk 5 günde 185 milyon dolar

TRON DEX borsası ilk 5 günde 185 milyon dolar ticari hacme ulaşmasına rağmen, bazı kullanıcıların ”pazarın TRON için hazır olmadığı” ikazı geliyor.

Dünyanın en büyük 11. kripto parası olan TRON’un kurucusu Tronscan DEX’i duyurduğunda piyasalar yükselme eğilimindeydi. İlk iki gündeki ticari hacim ise 94 milyon dolardı. Bir gün sonra yaptığı paylaşımda ise 100 milyon dolar bandının aşıldığını açıkladı. Bundan sonraki hedefin ise 500 milyon dolar hedefi olduğunu açıkladı.

Justin Sun yaptığı açıklama

”Trx. market, 100 milyon $ TRX işlem hacmini kırdı! Sonraki kilometre taşı 500 milyon #TRX! #TRON.”

TRON DEX ticari işlem hacmini ayı piyasasında olmasına rağmen BTC, ETH, XRP, TRX ile gerçekleştirdiğinden gelecek için umut vaat ediyor, zaten Sun’da bunu attığı tweette ifade ediyor.

“Kripto için ayı piyasası. #TRON için #BTC #ETH #XRP BULL pazarı. “

TRON’un nihayi hedefi ” Web’i desantralize etmek” bu olgu her defasında vurgulanıyor. TRON’un yayına aldığı diğer bir uygulama ise Tronbet bahis sitesi. Tronbet şimdiden üç milyar dolarlık TRX işlemi gerçekleştirdi.

TRON’nun gelecek planları arasında TRX ticaretininde gerçekleştiği TronWatch’ı yayına almak, M-cüzdan şimdilik hiç bir kriptoyu desteklemiyor, şu anda demo aşamasında.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

TRON DEX ilk 5 günde 185 milyon dolar ticari hacme ulaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hacklenen BitGrail Kripto Para Borsasının Davasında Karar Açıklandı – CEO 170 Milyon Dolar Ödeyecek! Piyasa Yatay Seyrederken, Binance Coin Durdurulamayan Yükselişini Sürdürüyor! 2.5 trilyon dolarlık Fidelity, Bitcoin alım satımına başlıyor FED’in Alacağı Olası Bir Faiz Artırma Kararı Kripto Para Piyasasını Olumsuz Etkileyebilir Bloomberg uyarıyor: Bitcoin daha fazla düşebilir! CNBC Analisti Kelly’nin Son Bitcoin Fiyat Öngörüsü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır