Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron, Blockhain Tabanlı Popüler Online Oyun İle Ortaklık İmzaladığını Duyurdu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron, Blockhain Tabanlı Popüler Online Oyun İle Ortaklık İmzaladığını Duyurdu
Tron, Blockhain Tabanlı Popüler Online Oyun İle Ortaklık İmzaladığını DuyurduCoinMarketCap verilerine göre piyasa hacmi bakımından dünyanın en büyük on birinci kripto para birimi TRX, Tron Foundation tarafından yapılan ortaklık duyuruları ve yenilikler sayesinde yerini korumaya devam etmekte. Tron da geçtiğimiz günlerde yaşanan boğa piyasasından payına düşeni alıp, ufak çaplı yükselme yaşayan alt koin projelerinden bir tanesi oldu.

Tron Foundation 8 Kasım Perşembe günü yaptığı bir duyuruda, blockchain teknolojisi üzerinde çalışan multiplayer online sanal dünya oyunu ile ortaklık imzaladığını duyurdu. Tron ve NeoWorld arasındaki ortaklık ile NeoWorld Exclusive isimli bir proje oluşturulması planlanmakta.

Tron’dan yapılan açıklamaya göre, ortaklığın içerisinde Tron topluluğunun yanı sıra, genel olarak bütün kripto para topluluğu açısından güçlendirme ve geliştirme çalışmaları yapılacak.

Kasım ayına adeta yeni ortaklıklar ve duyurular ile başlayan Tron ve Justin Sun, geçtiğimiz 1 Kasım tarihinde de Tron’un hibrid bir kripto para borsası JOYSO ile ortaklık anlaşması yaptığını duyurmuş ve şunları aktarmıştı:

”TRON olarak artık Joyso ile bir ortaklık anlaşması yaptığımızı duyurmak isteriz. Güçlerimizi birleştirerek, birlikte merkezli olmayan bir Blockchain ortamı yaratmak istiyoruz.”

Tron bunun yanı sıra Hong Kong menşeli bir kripto para borsası olan CoinSuper bünyesinde de listelenmeye başladığını duyururak, bir ay içerisinde oldukça fazla olumlu gelişme verdi. 2 Kasım tarihinde platformda listelenmeye başlayan Tron, temel olarak ETH ve BTC paritelerine sahip. Söz konusu haberin hemen ardından, Justin Sun başka bir kripto para borsası BitexBook üzerinde de Tron işlemleri yapılabileceğini duyurmuştu.

Tron, Blockhain Tabanlı Popüler Online Oyun İle Ortaklık İmzaladığını Duyurdu isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron, Blockhain Tabanlı Popüler Online Oyun İle Ortaklık İmzaladığını Duyurdu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Şok İddia: Brave Tarayıcısı, İçerik Üreticilerine Verilen BAT Cinsinden Bahşişleri Kendisi mi Alıyor? 40 milyon Ripple taşındı! XRP fiyatı nasıl etkilenecek? Araştırma: Bitcoin Bazı Ülkelere Kıyasla Daha Fazla Karbon Emisyonu Üretiyor EOS 10% oranında geriledi Almanya’nın İlk Bitcoin ATM’si Avusturya Sınırında Kuruldu Sirin Labs, My Ether Wallet ile Anlaştı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır