Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

EOS Ağındaki Günlük Aktif Kullanıcı Sayısı 60 Bine Ulaştı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » EOS Ağındaki Günlük Aktif Kullanıcı Sayısı 60 Bine Ulaştı!
EOS Ağındaki Günlük Aktif Kullanıcı Sayısı 60 Bine Ulaştı!

3/3


2/3


EOS ağındaki kullanıcı sayısında yüzde 500’e kadar varan bir artış yaşandı ve böylece EOS ağındaki günlük kullanıcı sayısı 60 bine ulaşmış oldu.

Merkezsiz uygulama (dApp) tabanlı bir ekosisteme sahip olan Blockchain platformlarından EOS, şu anda toplam 430,000 kişilik bir kullanıcı kitlesine sahip.

Kullanıcı Sayısında Artış

Blockchain uzmanlarından olan Ben Sigman, Twitter üzerinden paylaştığı gönderide EOS ağındaki kullanıcı sayısında görülen artışa değindi. Kendisinin konuyla ilgili gönderisi şu şekilde:

İstatistiklere baktığımız zaman EOS’taki kullanıcı sayısının özellikle son iki hafta içerisinde yükselişe geçtiğini görüyoruz. EOS ağındaki günlük aktif kullanıcı sayısı 60 bini buldu ve ağın toplamda 430 bin civarında kullanıcısı bulunuyor. Ayrıca bu sayının zaman içerisinde daha da artması bekleniyor.

EOS’un Yükselişi

Kayda değer miktarda kişi, Sigman’ın paylaştığı bu gönderiye yorum yaparak EOS’un başarısını takdir etti.


İlgili haber:
EOS dApp Kullanımında Ethereum’a Tozunu Yutturdu!

EOS ağındaki dApp’lerin sayısında da düzenli bir artış görüldüğünü belirtmek gerekiyor. Ayrıca kripto para sektörünün önde gelen borsalarından olan Bitfinex, yakın zamanda EOS tabanlı bir merkezsiz borsanın duyurusunu yapmıştı: EOSfinex.


İlgili haber:
Bitfinex’ten Yeni Merkezi Olmayan Borsa: EOSFinex

EOS Ağındaki Günlük Aktif Kullanıcı Sayısı 60 Bine Ulaştı! isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

EOS Ağındaki Günlük Aktif Kullanıcı Sayısı 60 Bine Ulaştı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Vitalik Buterin’den Çarpıcı Bitcoin SV ve Faketoshi Yorumu Coinbase Borsası Sistemsel Açığı Tespit Eden Kullanıcıya 30.000 Dolar Verdi! Sanayi Bakanlığı’ndan Blockchain Hamlesi! Alanında Lider Birkaç Şirket Bir Araya Geldi, Hedef Yeni Bir Blockchain Platformu Binance’de Listelenen Altcoin İvme Kazandı! Electroneum’un Yeni Telefonu Kripto Madenciliği Yetenekleriyle Geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır