Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Trezor Donanım Cüzdanı Cardano ve Diğer Kripto Para Birimlerini Destekleyecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Trezor Donanım Cüzdanı Cardano ve Diğer Kripto Para Birimlerini Destekleyecek
Trezor Donanım Cüzdanı Cardano ve Diğer Kripto Para Birimlerini DestekleyecekCharles Hoskinson tarafından yönetilen teknoloji ve mühendislik firması  Input–Output, 23 Ekim tarihinde Twitter üzerinden yayınladıkları bir gönderide ünlü donanım cüzdanı markası Trezor‘un artık ADA tokenini destekleyeceğini açıkladı.

Söz konuus yenilik Ekim ayının sonlarında piyasaya çıkacak olan Trezor T Modeli için geçerli. Trezor T Model cihazında Cardano‘nun yanı sıra gizlilik odaklı olması ile tanınan Monero, Ripple, Stellar, Tezos, Decred, Groestlcoin, Zencash ve Zcash bulunuyor. CoinMarketCap verilerine göre dünyanın en büyük dokuzuncu kripto para birimi olan ADA, özellikle 2018 yılının ikinci yarısından itibaren bir çok kripto para platformunda listelenmeye başlamıştı. ADA ve Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson ise ekosistemin gelişmeye devam edeceğini ve gelecek planlarında kesinlikle Cardano’nun da bulunduğunu vurguladı.

Hoskinson daha sonra geliştirici ekibinin Cardano protokolü altındaki bir kaç proje hakkında yeni videolar yayınlayacağını, bunların başında ise Shelley isimli projenin geldiğini ifade etti.

Liste içerisinde bir çok kripto para birimi bilinen ve çok büyük bir topluluğa sahip olan kripto paralar olsa da, Groestlcoin ve Decred belki de listenin en sürpriz isimlerinden oldu. Özellikle Decred bu hafta içerisinde Binance tarafından gelen sürpriz bir haber ile inanılmaz bir yükseliş yakalayıp  50 dolara kadar tırmanmıştı.

Trezor Donanım Cüzdanı Cardano ve Diğer Kripto Para Birimlerini Destekleyecek isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Trezor Donanım Cüzdanı Cardano ve Diğer Kripto Para Birimlerini Destekleyecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SEC’in Başkanı Ethereum’un Menkul Kıymet Olmadığını Doğruladı Bitcoin Boğası Tom Lee: Bitcoin Bu Yıl Kesinlikle Yeni Bir Zirve Yapacak Bitcoin 6000 direncini kırdı. Sırada ne var? “Kurumsal Bitcoin ve kripto para yatırımcılarını beklemeyin, zaten piyasadalar” Madenciler İçin Yeni ve Sürpriz Bir Alternatif: Paraguay Kanadalı Mobil Ödeme Şirketi, Bitcoin’i Ödeme Yöntemi Olarak Kabul Etmeye Başladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır