Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Apollo Kripto Para Birimi, HitBTC Üzerinde Listelenmeyi Reddetti! McAfee Kazanıyor Mu?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Apollo Kripto Para Birimi, HitBTC Üzerinde Listelenmeyi Reddetti! McAfee Kazanıyor Mu?
Apollo Kripto Para Birimi, HitBTC Üzerinde Listelenmeyi Reddetti! McAfee Kazanıyor Mu?


Kripto para borsası HitBTC, son zamanlarda John McAfee tarafından başlatılan bir eleştiri ve protesto yağmurunun altında kaldı. Borsa bir çok sosyal medya kullanıcısı tarafından, ilkesiz ve ahlaksız işlemler yapmakla suçlanıyordu. Yakın zamanda elde edilen bir habere göre, Apollo kripto para birimi yönetimi, dünyanın en büyük borsaları arasında yer alan HitBTC’de listelenme teklifini/olasılığını, Twitter hesapları üzerinden yaptıkları bir duyuru ile açıkça reddetti.

Yönetim yaptığı açıklamada, topluluklarının güvenliği için HitBTC üzerinde listelenmek istemediklerini vurguladı ve olayın temel sebebinin son günlerde kullanıcılar tarafından HitBTC’ye karşı yapılan sahtekarlık iddiaları olduğunu da belirtti.

Bu duyurudan sonra, HitBTC boykotunu başlatan isim olarak bilinen McAfee de, bu kararı desteklediğini kendi resmi twitter hesabından duyurdu.

Görünüşe göre McAfee’nin başlattığı boykot, biraz olsun amacına ulaşıyor.

Apollo Kripto Para Birimi, HitBTC Üzerinde Listelenmeyi Reddetti! McAfee Kazanıyor Mu? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Apollo Kripto Para Birimi, HitBTC Üzerinde Listelenmeyi Reddetti! McAfee Kazanıyor Mu? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Cardano 20% oranında değer kazandı Bitcoin Artarsa, Yatırımcısını Bayram Ettirecek Alt’lar Belli Oldu Stellar 11% düşüşle 0,09973 seviyesinin altına geriledi Bitcoin’in en büyük sorunu: Vitalik Buterin anlattı Elon Musk: Satoshi Nakamoto’ya Nobel verilmeli Diar Araştırması: Ethereum, Merkezi Olmayan Uygulama Pazarındaki Payını, EOS ve TRON’a Kaptırıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır