Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Trezor Cüzdanı, Direkt Olarak Cihazdan Bitcoin’i Diğer Kripto Paralara Çevirme İmkanı Veriyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Trezor Cüzdanı, Direkt Olarak Cihazdan Bitcoin’i Diğer Kripto Paralara Çevirme İmkanı Veriyor!
Trezor Cüzdanı, Direkt Olarak Cihazdan Bitcoin’i Diğer Kripto Paralara Çevirme İmkanı Veriyor!Popüler bir Bitcoin ve kripto para cüzdanı olan TREZOR, yakın zamanda getirdiği bir güncelleme ile bir çok kullanıcısına iyi haber verdi. Model T isimli cihaz kullanıcılara direkt olarak kendi cüzdan arayüzlerinden kripto para değişimi yapabilmelerini mümkün kılıyor. Bu da kullanıcıların artık cüzdanlarındaki kripto paraları başka platformlar ile uğraşmalarına gerek kalmadan değiştirebilecekleri anlamına gelmekte.

Platformun arkasındaki ana kurum Satoshi Labs kendi amiral gemisi donanım cüzdanı olan Trezor Model T’yi daha da öne çıkarmak için böyle bir yola başvurduklarını açıkladı.

Platform kendi resmi hesabından yaptığı duyuruda, Trezor cüzdan arayüzünden çıkmak zorunda olmadan farklı kripto paralar arasında güvenli ve sorunsuz bir şekilde kripto para değişimi yapılabileceğini vurguladı. Ancak kripto para değişim işlemi direkt olarak Satoshi Labs tarafından değil, yine kripto para dünyasına tanıdık iki firma ShapeShift ve Changelly tarafından yapılmakta.

”Değişim özelliği çeşitli üçüncü partiler tarafından yapılmakta olup SatoshiLabs süreç, değişim ücretleri, komisyonlar veya çalışabilirlik konusunda herhangi bir sorumluluğa sahip değildir. İlk piyasaya sürüm için ShapeShift ve Changelly ile çalışmaya karar verdik.”

Trezor Cüzdanı, Direkt Olarak Cihazdan Bitcoin’i Diğer Kripto Paralara Çevirme İmkanı Veriyor! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Trezor Cüzdanı, Direkt Olarak Cihazdan Bitcoin’i Diğer Kripto Paralara Çevirme İmkanı Veriyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Vitalik Buterin: Bitcoin Cash SV’nin Durumu Bir Felaket! CFTC BitMEX’i Soruşturuyor SEC’e Bitcoin ve Ether’i içeren yeni bir ETF başvurusu Kripto Paralara Azalan İlgi Yıl Sonunda Geri Dönebilir Bitcoin’in her adımını bilen analistten çılgın fiyat tahmini Müşterileri Tarafından 33 Milyon Dolar Değerinde Dolandırılan Kripto Para Borsası Kapandı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır