Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Trezor, 1.500 Dolarlık Altın Kaplama Bitcoin Donanım Cüzdanını Tanıttı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Trezor, 1.500 Dolarlık Altın Kaplama Bitcoin Donanım Cüzdanını Tanıttı!
Trezor, 1.500 Dolarlık  Altın Kaplama Bitcoin Donanım Cüzdanını Tanıttı!

3/3


2/3


Dünyanın en büyük kripto para donanım cüzdanı üreticilerinden birisi olan Trezor’un üst kuruluşu Satoshilabs, 16 Ocak tarihinde yaptığı bir duyuru ile mekanik dizayn ve tasarım firması Gray ile olan ortaklığını ve bunun ilk meyvesini duyurdu.

Lüks ürünler tasarlaması ile bilinen Gray, Trezor ile ortaklaşa bir şekilde üst düzey titanyum donanım cüzdanı olan Corazon’u tanıttı.

Corazon: Titanyumdan Yapılma Lüks Donanım Cüzdanı
Singapur tabanlı Gray, özel sipariş Apple (NASDAQ:AAPL) ve Android telefon kılıfları üretmesiyle de bilinmekte. İki firma geçtiğimiz Çarşamba günü yaptıkları duyuruda 1.494 dolarlık Corazon donanım cüzdanını tanıttı ve yeni cihazın uzay ve havacılık alanlarında kullanılan titanyumdan yapıdlığı ve geleneksel plastik veya alüminyum cihazların dayanabildiğinden çok daha fazla darbeye dayanileceği vurgulanmakta. Yeni cihazda şifre yöneticisi de bulunuyor.


Üç modeli olan cüzdanın ilk versiyonu 695 dolar, ikinci versiyonu 994 dolar ve üçüncü altın kaplama versiypnu ise 1.494 dolardan satılmakta. İlk versiyon donanım cüzdanında herhangi bir üretim kısıtı yokken, ikinci model olan Corazon Stealth sadece 500 adet üretilecek ve özel bir kaplamaya sahip olacak. Altın kaplama olan Corazon Gold ise sadece 100 adet üretilecek.


İlgili haber:
300 Yıllık Saat Üreticisi, Kripto Para Cüzdanı İçeren Saat Üretecek!

Bunun yanı sıra geçtiğimiz tarihlerde 300 yıllık bir saat üreticisi olan A. FAVRE & FILS firması da, kripto para odaklı yeni bir mekanik saat üreteceğini ve bunun içerisinde entegre edilmiş bir kripto para cüzdanı bulunacağını açıklamıştı. Görünüşe göre kripto para piyasası odaklı lüks ürünlerin üretiminde artış mevcut.

Trezor, 1.500 Dolarlık Altın Kaplama Bitcoin Donanım Cüzdanını Tanıttı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Trezor, 1.500 Dolarlık Altın Kaplama Bitcoin Donanım Cüzdanını Tanıttı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinbase’in Cüzdan Uygulamasına Bu Hafta Bitcoin Desteği Geliyor Polis Kılığına Giren Saldırganlar, Bitcoin Yatırımcısının Evini Bastı! Kripto Para Piyasası Tekrardan Kızıla Boyandı – Top 10 Kripto Para Çift Haneli Düşüş Yaşıyor! Bitmain’in Kovulan İsmi Jihan Wu Ortadan Kayboldu! Bitcoin.org Kurucusu Endişeli Kripto para düzenlemeleri seçim vaadi oldu! 2019’da kripto dünyasını neler bekliyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır