Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Travis Kling: Kripto Paraların Geleceğinden Umutluyum

Ana Sayfa » GÜNCEL » Travis Kling: Kripto Paraların Geleceğinden Umutluyum
Travis Kling: Kripto Paraların Geleceğinden Umutluyum

2/2


2/2


Bitcoin‘in ve diğer kripto para birimlerinin 2017 yılında yaptığı ralli esnasında, dünyanın önde gelen varlık yönetim firmalarından birisi olan Point72’yi bırakıp kripto para sektörüne giriş yapan Travis Kling, kripto para birimlerinin geleceği ve Bitcoin hakkında yeni açıklamalarda bulundu.

Kling, uzun vadede kripto para birimlerinin ve bunların getirdiği teknolojinin, gerçek anlamda umut ve potansiyel vaat ettiğini vurguladı.

 Uzun Vadede Kripto Para Birimlerinden Umutlu
Geçtiğimiz bir kaç ay içerisinde kripto para sektörü için oldukça olumlu bir kaç haber gündeme düştü. TD Ameritrade’in, ErisX isimli kripto para platformuna  yatırım yapması ve bunun yanı sıra Bakkt, Fidelity ve Nasdaq gibi büyük finansal kurumların da sektör ile ilgili sunduğu yeni gelişmeler, henüz etkisini göstermese de, 2019 yılı bunların egemenliği altında geçecek gibi durmakta.


İlgili haber:
Fidelity ve Nasdaq’ın Yatırım Yaptığı ErisX Kripto Para Borsası, Tecrübeli Piyasa Uzmanını Bünyesine Kattı

Kling, Nasdaq ile yaptığı röportajda, kripto para birimleri hakkındaki görüşlerini daha net bir şekilde açıklamak için, ilginç bir benzetmeye başvurdu ve Bitcoin’in ilk başlarda başarılı olup şu an ‘ölü’ olan bir arama motoru Alta Vista gibi olabileceğini, kripto para sektörünün ise henüz modern dünyanın Google (NASDAQ:GOOGL), Facebook (NASDAQ:FB), Amazon (NASDAQ:AMZN), Netflix (NASDAQ:NFLX) veya Uber’ini vermediğini, yani asıl sürdürülebilir kripto para birimlerinin henüz sahneye çıkmadığını aktardı.

Yine de kripto para sektörünün hala uzun bir yaşam süresi olduğunu belirten Kling, sektörden umutlu olduğunu aktardı.

Travis Kling: Kripto Paraların Geleceğinden Umutluyum isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Travis Kling: Kripto Paraların Geleceğinden Umutluyum - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple CTO’su: PoW Kripto Paralar Saldırıya Yatkın, XRP ise Değil Hindistan Kripto Para Birimlerini Tamamen Yasaklıyor mu ? Google’dan Şaşırtan Bitcoin ve iOS Hamlesi! Roger Ver, Bitfury’e Seslendi: Kullanıcıları İzlemeyi ve Veri Satmayı Bırakın! Kripto Para Borsası Paribu, Ravencoin’i (RVN) Listelemeye Başladı Ünlü Milyarder: “Bitcoin Devrimi Daha Yeni Başlıyor!”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır