Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Travis Kling: Bitcoin’in 5600 dolara düşmesi büyük yatırımcıları çekebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Travis Kling: Bitcoin’in 5600 dolara düşmesi büyük yatırımcıları çekebilir
Travis Kling: Bitcoin’in 5600 dolara düşmesi büyük yatırımcıları çekebilir


Bitcoin’in 5600 dolara düşmesi Travis Kling’e göre, o kadar kötü bir durum değil aksine kripto para dünyasına çok olumlu yansımaları olacak.

Bitcoin’in 5600 dolara düşmesi bekleniyor muydu?Bitcoin’in 5600 dolara düşmesi aslında çok da beklenmeyen bir durum değildi. Bitcoin çok uzun bir volatilite döneminin ardından Çarşamba günü keskin bir düşüş yaşadı. Uzun volatilite dönemleri genellikle büyük bir patlamadan önce yaşanan bir durum.


İkigai kripto yönetim firmasının baş yatırım uzmanı Travis Kling twitter da yaptığı paylaşımda Bitcoin’in aşağı yönlü eğiliminin, piyasanın altlarında çok fazla elemelere neden olacağını söylüyor. bunun sonuncunda da yatırımcıların diplerdeki altcoinler üzerinden spekülasyonu bırakıp Bitcoine daha çok odaklanacağını söylüyor.

Bitcoin fiyatının yaşadığı felaket aslında tüm piyasanın duyarlılığının bir göstergesi. En yakın takipçiler Ethereum, Ripple,EOS ve Bitcoin Cash de dramatik düşüşler yaşadı ve toplam piyasanın kaybı 26 milyar dolara ulaştı. Kling’in yorumunda da söylediği gibi düşük uçlu coinler de aynı senaryoyu yaşıyor.

Coinshares baş strateji sorumlusu Meltem Demirors bu düşük uçlu kriptoların kendi pazarlarında çok fazla işlem görmediğine inanıyor. CNBC’ye yaptığı açıklamada kripto projelerin bir çoğunun likidite krizinde olduğunu söyledi.

Demirors %75 ve % 95 oranında yaşanan düşüşlerin olduğunu ve eninde sonunda paranın tükeneceğini söylüyor ve ekliyor:

“sonunda harcamaları kısıp eleman çıkarma yoluna gidecekler. Konsolidasyon yaşanacak ve bazılarının tamamen sıfır olduğuna şahit olacaksınız”

Kısa-vade olayıEn son yaşanan ani felaket,sanki bir grubun isteyerek kendi varlıklarını satmaları nedneiyle gerçekleşmiş gibi. Emir bir yerden çıkmışa benziyor. Analistler Bitcoin Cash Hard Forkunun bir katalizör görevi gördüğünü söylüyor. BKCM’den Brian Kelly bu yazılım güncellemesinin, yavaşlamadan ve Bitcoin ve Bitcoin Cash piyasasındaki kaos durumlarından faydalanmak isteyen yatırımcıları korkuttuğunu söylüyor.

“insanlar satmaya başladı. Herkes endişe yaşadı ve sonunda ne oldu tüm piyasa çöktü”

Eğer doğruysa piyasa çok keskin bir geri çeklime yaşayacaktır. Elden çıkarma işlemleri Bitcoin ve diğer liste başında olan alt coinleri yılın en düşük seviyesinde yakalamış oldu Bu hem kurumsal hem de bireysel yatırımcılar için piyasaya girme zamanı demek bir yandan da. Aynı zamanda Bitcoin’in 4500 dolara kadar inebileceği görüşü de hakim. Yukarı yönlü düzeltmeler işte bu yüzden daha sağlam gelmiyor ve aşağı doğru gidişin devamına işaret ediyor.

Lider borsalar piyasaya güvenin tekrar geri gelmesi için Bitcoin Cash hard forkunu destekleyeceklerini gösterdiler. BCH sahipleri her yeni kripto paradan 1:1 alacaklar. Şu anda satmak için doğru bir zaman değil en azından Bitcoin Cash sahipleri için.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Travis Kling: Bitcoin’in 5600 dolara düşmesi büyük yatırımcıları çekebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

VanEck analistinin gözü, Milyar dolarlık Bitcoin ETF kararında Winklevoss Capital: Bazı Şeyler Çok Abartılıyor! İşte ocak ayının performans şampiyonu 5 kripto parası Bitcoin 5 Bin Doların Üstünde Seyrediyor, Piyasada Düşüş Var Bitcoin üçgen aralığı bitmek üzere, peki bu ne anlama geliyor? Bitcoin 4 Binin Üstünde Kalmaya Çalışıyor, Piyasa Düşmeye Devam Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır