Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tone Vays: Tom Lee, Doğruyu Tahmin Edemiyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tone Vays: Tom Lee, Doğruyu Tahmin Edemiyor
Tone Vays: Tom Lee, Doğruyu Tahmin Edemiyor

© Reuters.  © Reuters.

Tone Vays, kripto para analistlerinden bir tanesi olan Tom Lee’nin iddiası hakkında ”bence gerçek olabilecek bir iddia değil. 15.000 dolar beklentisinin gerçek olması için daha uzun bir süreye ihtiyaç var ve 2018 yılı sonuna kadar Tom Lee’nin iddiası Bitcoin fiyatının en az 15.000 dolar olacak olduğu yönünde. 15 güne yakın bir sürede bunun olması imkansıza yakın. Bence Lee, ortaya atmış olduğu bu iddianın doğru olmadığını bilmeli veya biliyor olabilir.” dedi. Bitcoin hakkında kendilerine çok fazla soru sorulduğunu ve tahminler konusunda kripto para fiyatlarını kimsenin önceden bilmesinin mümkün olmayacak olduğunu açıkladı.

Lee, açıklamalarında 15.000 dolar beklentisine sahip olduğunu belirtmiş ve kripto para alımı yapmak için en uygun ve en düşük fiyatlı zamanların bugünler olabilecek olduğunu iddia etmişti.

Tone Vays Tersini Düşünüyor
Tone Vays, ise kripto paraların daha fazla düşecek olduğunu, fiyatlarının düşüşlere bağlı olarak azalacak ve sonunda değerinin çok düşük kalabilecek olduğunu düşünüyor. Bitcoin fiyatının düşmesi konusunda Vays, kendi beklentisinin Lee’ye göre arasında ”dağlar kadar” fark olduğunu belirtmekte.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tone Vays: Tom Lee, Doğruyu Tahmin Edemiyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Cebelitarık Hükümet Yetkilisi: Blockchain ve Kripto Paralara Ciddi İlgi Duyuyoruz Yatırım Yönetimi Şirketi CEO’su: 2019 Boğa Döngüsünde Bitcoin Fiyatı 30.000 Dolara Yükselecek Ünlü Yatırımcı Spencer Bogart Konuştu: Bitcoin’de Dibe Çok Yakınız Ünlü Analist Krüger, Bitcoin’e İlişkin Konuştu Bitcoin madenciliği için en ucuz 5 ülke Huobi’nin Madencilik Firması, Üçüncü Çeyrekte Yüzde 287 Büyüdü!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır