Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tom Lee’den Kripto Para Düşüşü ve ”Para Akışı” Açıklaması

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tom Lee’den Kripto Para Düşüşü ve ”Para Akışı” Açıklaması
Tom Lee’den Kripto Para Düşüşü ve ”Para Akışı” Açıklaması

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para analisti Tom Lee, kripto para fiyatlarında yaşanan düşüşler sonrasında tekrar tekrar yaptığı açıklamalar ile gündemde kalmıştı. Bitcoin tahmini konusunda yıl sonunda 25 bin dolar tahmininin tutmayacak olduğunu ancak 15 bin dolar tahmininin tutacak olduğunu iddia eden Tom Lee, bugün ise kripto paraların neden düştüğü konusunda açıklama yaptı. Kripto para piyasasının 200 günlük ortalamasına geri dönmesi ile birlikte hızlı bir yatırım artışı ile para akışının görülebilecek olduğunu belirten Lee, kripto para alımlarının hızlanacak olduğunu, aniden artacak olan para akışının piyasa üzerindeki düşüşleri de geride bırakabilecek olduğunu açıkladı.

Bitcoin konusunda yaptığı açıklamasında kripto para fiyatlarının yükselecek olduğunu belirten ünlü isim, beklentilerinin bu yönde olsa da yıl sonunda bu konunun daha net olabilecek olduğunu açıkladı.

Açıklamalara güven azaldı
Tom Lee ve diğer analistler tarafından yapılan kripto para açıklamalarına güven son dönemde azalmaya başladı. Analistlerin sık sık tahminlerini değiştirmesi dolayısı ile kripto para piyasasındaki yatırımcıların büyük kısmı kendi kararlarını kendi vermeye başlayacaklarını ve kendi kararları ile hareket edeceklerini açıklamıştı.

Bu içerik bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tom Lee’den Kripto Para Düşüşü ve ”Para Akışı” Açıklaması - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İşte ocak ayının performans şampiyonu 5 kripto parası Kripto para çağında ödeme sistemi nasıl olmalı? Trilyon Dolarlık Titan, Bitcoin Lightning Meşalesini Harvard’a İletti Overstock Yeni Bir Blockchain Şirketiyle Ortaklık Kurdu Ian Balina: SEC’in Bitcoin ETF kararı beni endişelendiriyor Şubat 2017 vs. Şubat 2019: İlk 15 Sırada Neler Yaşandı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır