Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tim Draper’in 2019 Tahmini: ”Kripto Şirketleri, Kendilerine En Açık ve Uygun Hükümetleri Seçecek”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tim Draper’in 2019 Tahmini: ”Kripto Şirketleri, Kendilerine En Açık ve Uygun Hükümetleri Seçecek”
Tim Draper’in 2019 Tahmini: ”Kripto Şirketleri, Kendilerine En Açık ve Uygun Hükümetleri Seçecek”Kripto para piyasası 2018 yılında fiyat olarak ciddi bir düzeltme yaşasa da, 2018 yılı adeta 2019 için bir hazırlık gibi geçti. Bir çok alt yapısal hazırlığın tamamlandığı ya da tamamlanma sürecine girdiği 2018, merkeziyetsiz teknolojilerin, fon toplama kampanyalarını ve bir çok kripto para projesinin kendisini geliştirmesine tanıklık etti.

Ancak bir çok uzmana göre 2019 yılı şimdiden belirlenen bir çok olumlu haber ile ‘gümbür gümbür’ geliyor. Kurumsal yatırımcı konusunda Bakkt, Fidelity ve Nasdaq gibi geleneksel finans devlerinin kripto para sektörüne girişine sahne olacak olan 2019, bir çok kripto para projesinin bir süredir beklenen gelişmelerinin de tamamlanacağı yıl olacak.

Ethereum‘un beklenen hard fork’u Constantinople, büyük ihtimalle 2019 yılının Şubat ayında gerçekleşecek ve bu bir çok kişiye göre Ethereum’un tekrardan ciddi bir yükseliş elde etmesini sağlayacak.

Kripto para milyarderi olarak bilinen Tim Draper da 2019 yılında ilginç bir açıklamada bulundu ve artık ‘hükümetlerin kripto para şirketlerini seçme sırasının’ bittiğini vurguladı.

”Hükümetler, kendi risklerini göze alarak kripto para sektörünü aşırı regüle ediyor. Çin ve Singapur’un Binance kripto para borsasını Malta’ya kaptırdığı gibi, diğer şirketler de Japonya, Cebelitarık, İsviçre, Cayman ve bazı Afrika ülkeleri gibi kripto para birimlerine en açık ve uygun hükümetleri seçecek.”

Bitcoin‘in ve bununla ilgili teknolojilerin bir çok endüstrinin devrimi konusunda dünyaya liderlik edeceğini düşünen Draper, 2019 yılının kesinlikle kripto para birimlerinin yılı olacağını düşünmekte.

SWIDOM’un kurucu ortağı David Shengart da Draper’e katılmakla beraber, blockchain teknolojisinin özellikle finans sektöründe ivme yakalayacağını ve bunun geleneksel finansal araçlarının, blockchain tabanlı ürünlerinin üretilmesine neden olacağını ifade etti.

Tim Draper’in 2019 Tahmini: ”Kripto Şirketleri, Kendilerine En Açık ve Uygun Hükümetleri Seçecek” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tim Draper’in 2019 Tahmini: ”Kripto Şirketleri, Kendilerine En Açık ve Uygun Hükümetleri Seçecek” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kanada’nın 5 büyük bankası blockchain teknolojisini kullanmaya başlıyor Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin’den 10,000 ETH’lik transfer Tether ve Bitfinex yeni manipülasyon davası bekliyor Hisse Senetleri, İtibari Paraya Çevrilmeden Artık BTC ve ETH Karşılığında Direkt Alınıp Satılabilecek Bitcoin.org’un ünlü kurucusundan endişe verici Bitcoin Cash tahmini Blockchain Mühendisleri İçin Talep Küresel Çapta Yüzde 517 Artış Yaşadı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır