Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tim Draper: Bitcoin ve Blockchain Tüm Finansal Sistemi Baştan Yazacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tim Draper: Bitcoin ve Blockchain Tüm Finansal Sistemi Baştan Yazacak
Tim Draper: Bitcoin ve Blockchain Tüm Finansal Sistemi Baştan YazacakKatıldığı bir etkinlikte konuşan kripto para yatırımcısı ve Draper Üniversitesi kurucusu Tim Draper, yaptığı açıklamalarda Bitcoin ve kripto paraların şu anda itibari paraların kullanıldığı sistemi nasıl değiştirebileceğini anlattı. Draper, internet sayesinde birçok girişimcinin doğduğunu ve doğmaya da devam edeceğini ifade ederken, bu durumun da oligarkları rahatsız etmesinin normal olduğunu ifade etti.

Artık basit bir internet girişimi ile genç yaşta milyonlarca dolar kazanmanın mümkün olduğunu belirten Draper, bu durumun da eski düzenin temsilcilerini rahatsız ettiğini söyledi ve şunları ekledi:

”Şu anda iletişim, bilgi teknolojileri, medya, eğlence sektörü, oyunlar, ev kiralama, taksi ve adını anabileceğimiz birçok sektörde internet dev bir iz bıraktı. İnternet sayesinde şu anda değeri milyarlarca doları bulan bir sürü şirket görmek mümkün.”

Bitcoin ve Blockchain’in de şirketlerin değerini milyarlarca dolarlara çıkarabileceğini belirten Draper, sözlerini şöyle sürdürdü:

”Bitcoin ve Blockchain de kesinlikle finans sektörünü baştan yazacak kapasitedeki teknolojiler. Bu ikili, şirketlerin değerlerini katlamalarına aracılık edecektir. Bu konuda hiçbir şüphem yok. Özellikle sağlık sektörü, bankacılık, sigorta, emlak ve ticaret sektörlerinde Blockchain dokunuşları çok değerli olabilir. Hükümetlerin de bu değişimden nasibini alacağı aşikar. Bürokrasinin ortadan kalkacağı, o tarz sıkıcı ve yoğun kağıt işlerinin yerini yapay zeka ve akıllı kontratlarla desteklenmiş bir Blockchain teknolojisinin alacağı günleri görür gibiyim. Bence bunlar bize tahmin ettiğimizden de yakın.”

Tim Draper: Bitcoin ve Blockchain Tüm Finansal Sistemi Baştan Yazacak isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tim Draper: Bitcoin ve Blockchain Tüm Finansal Sistemi Baştan Yazacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

OKCoin Borsası Sahibi, Bir Şirket Satın Alıyor: IPO Hamlesinin Öncesi mi? Ethereum’un Kurucu Ortağı Vitalik Buterin, Yaptıklarından Dolayı Fahri Doktora Unvanı Aldı Bitcoin ve Kripto Para Dünyasının Merakla Beklediği tZERO Devrede Ethereum (ETH) ekibi kötü gidişata dur diyecek! Ünlü Hackerlar 11 Eylül Gizemleriyle Bitcoin Toplamaya Devam Ediyor “Bitcoin’in 2020’de 1 milyon dolar olmaması matematiksel olarak imkansız”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır