Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple, XRP Tokenlerinin Satışından Bir Önceki Çeyreğe Kıyasla 2 Kat Daha Fazla Gelir Elde Etti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple, XRP Tokenlerinin Satışından Bir Önceki Çeyreğe Kıyasla 2 Kat Daha Fazla Gelir Elde Etti
Ripple, XRP Tokenlerinin Satışından Bir Önceki Çeyreğe Kıyasla 2 Kat Daha Fazla Gelir Elde Etti

2/2


2/2


Amerikan merkezli teknoloji şirketi Ripple, yaptığı açıklama ile 2018’in üçüncü çeyreğinde satışı yapılan XRP tokenlerinden, bir önceki çeyreğe göre iki kat daha fazla kar elde edildiğini açıkladı.

Yayınlanan raporda, şirketin üçüncü çeyrekte 166 milyon dolarlık XRP satışı yaptığı belirtilirken, bu rakam bir önceki çeyrekte ise 73 milyon dolardı. Satışların Ripple’ın iştirak şirketi XRP II, LLC ve Ripple arasında pay edildiği de raporda yer aldı.


Bu çeyrekte yapılan satışlar XRP’nin global çaptaki tradinginin binde 172’sini oluştururken, bu rakam bir önceki çeyrekte ise binde 125 olarak karşılık buldu. Ripple, 400 milyon XRP’nin ise fondan çıktıktan sonra herhangi bir şekilde cüzdana dönmediğini ve bu XRP’lerin ekosistemi desteklemek için kullanıldığını da açıkladı.

Geçtiğimiz yılın bu döneminde ise Toplamda 50 milyon dolarlık bir XRP çıkışı olduğu göz önüne alınırsa, XRP’nin bu konuda daha fazla bir hacim yakaladığını söylemek mümkün.

XRP fiyatındaki volalitenin de şu sıralar oldukça az olduğuna değinilen raporda, bu durumun da ekosistem için sağlık bir şey olduğu belirtildi.

Son dönemde çeşitli lobi gruplarının katılımcısı olan ve ana olarak kripto para ekosisteminin karlı çıkacağı değişiklikleri yapmak için kurulan gruplarda yer alan Ripple şirketi, inovasyonu desteklemek için de yoğun bir çaba sarf ediyor.

XRP fiyatları, bundan kısa bir süre önce yaşadığı artışın ardından şu anda ciddi bir dengede seyretmeye ise devam ediyor.

Ripple, XRP Tokenlerinin Satışından Bir Önceki Çeyreğe Kıyasla 2 Kat Daha Fazla Gelir Elde Etti isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple, XRP Tokenlerinin Satışından Bir Önceki Çeyreğe Kıyasla 2 Kat Daha Fazla Gelir Elde Etti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

BitConnect Davasında Yeni Gelişme Windows’a Yönelik Kripto Para Virüsü! Bitcoin ve kriptolar için SWIFT’e benzer ağ geliyor! BitMEX’ten dev Ripple duyurusu: Ünlü CEO’dan XRP için akılalmaz ifadeler Risk sermayedarı: Bitcoin fiyatı, büyük bir finansal krizde debelenecek Ünlü analist Tone Vays: “Sonraki boğa piyasası Bitcoin’in daha fazla harcamalarını görecek.”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır