Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

The Block Kurucusu: Ripple Ekibi Fiyat Manipülasyonu Yapıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » The Block Kurucusu: Ripple Ekibi Fiyat Manipülasyonu Yapıyor
The Block Kurucusu: Ripple Ekibi Fiyat Manipülasyonu Yapıyor

© Reuters.  © Reuters.

Anthony Pompliano ile yaptığı podcastte konuşan The Block kurucusu Mike Dudas, Ripple’a eleştriler yağdırdı ve Ripple ekibinin fiyat manipülasyonu yaptığını iddia etti. Mike Dudas, kripto para yatırımcıları ile futbol takımı taraftarlarının oldukça ciddi benzerlikler taşıdığını ifade ederken, şunları söyledi:

”Konuyla ilgili yeni bir şey söylemiş olmayacağım ancak kripto para ekosisteminde, koinlere yatırım yapan insanlar sanki o koinin yatırımcısı değil de taraftarıymış gibi konuşuyor. Resmen o koine tapıyorlar. Sektör ile gördüğüm ve en çok dikkatimi çeken şey kesinlikle bu oldu.”

Ripple topluluğunun da sorunları olduğunu ifade eden Dudas, buna karşın Bitcoin ve Ethereum topluluklarının bu işin nasıl yürümesi gerektiği konusunda örnek teşkil ettiklerini de ifade etti.

Daha sonra Ripple topluluğunu eleştiren ve sağlıklı olmadıklarını belirten Dudas, şunları söyledi:

”Ripple’ın merkezi bir doğası var. Ripple resmen botlarla çalışıyor. Ripple topluluğunun sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Bunu destekleyen gerçek insanlar da var ve olay giderek karmaşık bir hal alıyor. Bu durum gerçekten hiç sağlıklı değil.”

Ripple ekibinin yaptıklarının da fiyat manipülasyonu olduğunu ve şirketin koinin fiyatını yukarı çekmek için her yolu denediğini belirten Dudas, Ripple ile ilgili son olarak şunları söyledi:

”Ripple ekibi, tüm bu şüpheleri üzerindne atmak istiyorsa kendi üzerindeki tokenleri dağıtmalı. Bu sayede gerçekten  XRP’nin içsel bir değeri olabilir. Aksi takdirde durum kötü olur ve bu tarz sorular daha yüksek sesle sorulmaya başlanır.”

The post The Block Kurucusu: Ripple Ekibi Fiyat Manipülasyonu Yapıyor appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

The Block Kurucusu: Ripple Ekibi Fiyat Manipülasyonu Yapıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

2016’dan beri görülmemişti: Lee’nin Bitcoin endeksi pik yaptı Waves Vostok projesi sayesinde 2 günde değerini 2’ye katladı! Rusya Merkez Bankasının altına dayalı kripto para planı Bakkt hayal kırıklığı oluşturan bir hafta geçirdi! Şimdi bizi neler bekliyor? 2020’de XRP’ye ek koridorlar geliyor Çin Başkanı Xi Jinping liderliğinde toplanan Siyasi Büronun gündemi blockchain

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır