Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tezos Kurucu Ortağı, Yaşadıkları Sıkıntılı Süreci Anlattı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tezos Kurucu Ortağı, Yaşadıkları Sıkıntılı Süreci Anlattı
Tezos Kurucu Ortağı, Yaşadıkları Sıkıntılı Süreci AnlattıTezos projesinin pek de fazla medyatik olmayan kurucu ortağı Arthur Breitman, yaptığı açıklamada projenin geçtiği tozlu ve sıkıntılı yollardan bahsetti.

Şu anda işlem hacmine göre dünyanın en büyük 18. kripto para projesi olan Tezos, yaşadığı çeşitli sıkıntılar ve yönetimsel problemler nedeniyle yatırımcısını geçmiş dönemde kızdırmıştı. 2017 yılında, o dönem ICO’ları için bir rekor olan 232 milyon dolarlık bir fon toplamayı başaran firma, daha sonra ise yönetimsel çapta yaşanan ihtilaflar ile birlikte, istediği çıkışı yapmayı başaramasa da, en sonunda mainnet açılışını yaparak işlem görmeyi başardı.

Breitman, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Ben öyle büyük ve şaşalı açıklamalardan pek de haz etmiyorum. Herkes zaten Tezos olarak main neti açmak için çalıştığımız biliyor. Biz biraz daha düşük profil tutmak istiyoruz. Bu biraz da kültürel bir şey. Fransız olarak, bir Amerikan’ın yaşadığı şaşayı istemiyorum ve bunu da talep etmiyorum. Onun yerine, kalabildiğim kadar düşük profil kalmayı tercih ediyorum.”

SEC’in XTZ’yi bir senet olarak görmesinin ve yaşanan çeşitli sıkıntıların ardından projenin mahvolma noktasına geldiğini de kabul eden Brietman, aynı zamanda vakfın yöneticileri ile yürütülen dava sürecinin de projeyi çok olumsuz etkilediğini belirtti.  Breitman, sözlerini işe söyle sonlandırdı:

”Tüm bu yaşanan süreçler çok yorucuydu. Kişisel haklılıklar ya da ihtilaflar bir yana, bu süreçten en fazla etkilenen kesinlikle teknolojinin kendisi oldu. Bundan dolayı o dönem çok üzgündüm.”

Tezos Kurucu Ortağı, Yaşadıkları Sıkıntılı Süreci Anlattı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tezos Kurucu Ortağı, Yaşadıkları Sıkıntılı Süreci Anlattı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Craig Wright: Visa’dan Bitcoin’e Geçiş Yapmalarını İsteyeceğim Avrupa’nın Finansal Otoritesi ICO’ları Araştırıyor, Amaç Düzenleme Getirmek Bitcoin Özgürlüğün Sembolü! Son Dakika: Ripple, Ethereum, TRON, Litecoin ve EOS Haberleri Monero Kendi Rekorunu Kırarak 100 $ Üzerine Çıktı Türkiye’de Hizmet Veren Kripto Varlık Borsası Coiny Pro’nun Referans Sistemi Açıldı Keiser: AB Seçimi Bitcoin’i Arttırdı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır