Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tezos Foundation Ekibini Büyütmeye Devam Ediyor – Firmaya Yeni CFO ve İki Başka İsim Katıldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tezos Foundation Ekibini Büyütmeye Devam Ediyor – Firmaya Yeni CFO ve İki Başka İsim Katıldı
Tezos Foundation Ekibini Büyütmeye Devam Ediyor – Firmaya Yeni CFO ve İki Başka İsim KatıldıMerkeziyetsiz uygulama ve akıllı kontrat platformu olan Tezos, 11 Ocak Cuma günü yaptığı bir duyuru ile, yönetici ekibin genişlettiğini ve üç yeni işe alım yaptığını duyurdu.

Şirkete katılanlar arasında Avukat Ulrich Sauter, yatırım yöneticisi ve profesör Eelco Fiole ve blockchain ve teknoloji girişimcisi Lily Liu bulunuyor. Sauter,Baş Hukuk Müşaviri olarak, Fiole CFO olarak, Lily Liu ise yönetim kurulu danışmanı olarak Tezos Foundation’a katıldı.

Tezos özellikle firma içerisinde yaşanan kavgalar ve birkaç hukuk firması tarafından dava edilmesi ile tanınan bir proje haline geldi. İsviçre merkezli kripto para ve blockchain projesi Tezos, 2017 yılının Temmuz ayında ICO projesi başlatmış ve o tarihin piyasa değerine göre 232 milyon dolarlık fon toplamıştı. Daha sonra toplanan fonları boşa toplanmış olabileceği ve planlanan token’in veya platformun asla piyasaya çıkmayacağı spekülasyonları üzerine, kullanıcılar Tezos’u adeta eleştiri yağmuruna tutmuştu.

ICO projesinin ardından Tezos’un önde gelen iki ismi Kathleen ve Arthur Breitman tarafından başlatılan içsel kavgalar daha da büyüdü ve şirket birden fazla davaya tanıklık etti ki sonuç olarak ana ağ ve token süreci oldukça yavaş ilerledi. En sonunda 17 Eylül tarihinde ana ağa geçeceğini duyuran Tezos, o tarihten itibaren kısa vadeli bir sıçrama yaşasa da, daha sonra inanılmaz bir düşüşe geçmişti.

Tezos Foundation başkanı Ryan Jesperson, yeni işe alımlar hakkında ”bunların şirketin yapısını güçlendirdiğini ve beraber daha iyi işlere imza atacaklarını” ifade etti.

Tezos Foundation Ekibini Büyütmeye Devam Ediyor – Firmaya Yeni CFO ve İki Başka İsim Katıldı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tezos Foundation Ekibini Büyütmeye Devam Ediyor – Firmaya Yeni CFO ve İki Başka İsim Katıldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

IOTA Foundation, 220.000 Dolar Değerinde ‘Bug Bounty’ Programı Başlattı! QTUM’dan Büyük Anlaşma! Fiyatta Ciddi Artış Var Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse Bloomberg TV’ye önemli açıklamalarda bulundu! Peter Brandt Bitcoin’deki Yüzde 80’lik Düşüşü Böyle Tahmin Etmişti, Dip Görüldü mü? Visa CEO’su Kripto Paraları Şu An İçin Visa’ya ‘Rakip’ Olarak Görmüyor Microsoft ve JP Morgan, Ethereum Tabanlı İş Birliği için Harekete Geçti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır