Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tether’in Yeni Bankası Deltec, Anlaşma Hakkında Sessizliğini Koruyor – Ortaklık Gerçek Mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tether’in Yeni Bankası Deltec, Anlaşma Hakkında Sessizliğini Koruyor – Ortaklık Gerçek Mi?
Tether’in Yeni Bankası Deltec, Anlaşma Hakkında Sessizliğini Koruyor – Ortaklık Gerçek Mi?

2/2


2/2


Son yılların ve özellikle geçtiğimiz Ekim ayının en tartışmalı kripto para birimlerinden Tether, bankası ile ilgili sıkıntılar ve 1’e 1 oranında endeksli olduğu rezerv dolar miktarı hakkında ciddi eleştirilere maruz kalmıştı. Tartışmalı stabil koin projesi Tether, 1 Kasım tarihinde yaptığı bir duyuru ile yeni bankasını bulduğunu ve elindeki 1.8 milyar doların Bahamalar merkezli Deltec Bank bünyesinde bulunduğunu açıklamıştı.

Banka Sözcüsü Sorulara Yanıt Vermedi
1 dolar değere sahip olması gereken stabil koin, Ekim ayındaki olaylar ve spekülasyonlar nedeniyle 0.970 dolara kadar gerilemişti ve yeni banka duyurusu ile Tether’in birim fiyatı basın saatine göre 0,994037 dolardan işlem görmekte. Yani banka haberi son dönemlerin değer kaybeden kripto parasına yaradı. Ancak Bloomberg‘in paylaştığı bir habere göre, Tether’in banka içerisinde hesabı olduğunu belirten belgenin paylaşılmasından sonra Bloomberg ekibinden bir kaç kişi Deltec Bank sözcüsü Melanie Hutcheson‘a telefonla ulaşmaya çalışmış ve sözcü söz konusu anlaşma hakkında doğru ya da yanlış herhangi bir yorum yapamayacağını aktarmış.


Tether konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı ve firmanın yayınladığı ‘sözde’ banka hesabı belgesi şimdiden sosyal medya üzerinde dalga konusu olmaya başladı. Tether buna rağmen son 24 saat içerisinde %3’ün üzerinde yükseliş yaşamakta.

Tether’in Yeni Bankası Deltec, Anlaşma Hakkında Sessizliğini Koruyor – Ortaklık Gerçek Mi? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tether’in Yeni Bankası Deltec, Anlaşma Hakkında Sessizliğini Koruyor – Ortaklık Gerçek Mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

11 Ekim 2019 Günlük Kripto Para Analizi Güler misin Ağlar mısın? Cryptopia, 15 Gündür Hacklenmeye Devam Ediyor! Mastercard’dan MENA Hamlesi! Houston Rockets ve Boston Celtics Karşılaşmasında, Bitcoin Cash Madenciliği Reklamı Yapıldı! Yine Aynı Hikaye: Hakkında Methiyeler Dizilen GRIN, Bir Gün İçinde Yüzde 97 Düştü 2012’den gelen 40,000 Bitcoin hareket etti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır