Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tether’in Sirkülasyondaki Miktarının Yüzde 4’ü, Binance’a Transfer Edildi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tether’in Sirkülasyondaki Miktarının Yüzde 4’ü, Binance’a Transfer Edildi
Tether’in Sirkülasyondaki Miktarının Yüzde 4’ü, Binance’a Transfer Edildi

3/3


2/3


15 Ekim tarihinde başlayan Tether olayları, bir kişinin 80 milyon dolar değerinde USDT‘nin Binance kripto para borsasına transfer edilmesi ile çok daha değişik bir hal aldı. Söz konusu transfer Tether’in kripto para piyasasında sirkülasyonda olan koin miktarının %4’üne tekabül etmekte.

Basın saatine göre Tether 0,97 dolardan işlem görmekte ve toplam piyasa hacmi ise 2.140 milyar dolar seviyelerinde. Tether’in sirkülasyonda olan miktarı ise tam olarak 2.206.421.73. Yeni transfer ile Binance en fazla USDT elinde tutan borsa olurken, OKEx ise onu yakından takip etmekte.

Yapılan işlem büyük transferleri takip eden Whale Alert isimli Twitter hesabı tarafından paylaşıldı.

Atılan tweet içerisinde bilinmeyen cüzdandan Huobi borsasına transfer yapıldı ibaresi yer alsa da, hesap yetkilileri daha sonra bu hesabın Binance kripto para borsasına ait olduğunu doğruladı.

Basın saatine göre 3 saat önce ise, Bitfinex rezervindeki son 50 milyon dolarlık USDT’leri Tether rezervine göndererek, resmen platformundaki USDT miktarını sıfırladı.Bir çok kullanıcı Bitfinex’in sıradaki hamlesinin Tether’i delist etmek veya Tether işlemlerini durdurmak olacağını düşünmekte.

Tether’in Sirkülasyondaki Miktarının Yüzde 4’ü, Binance’a Transfer Edildi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tether’in Sirkülasyondaki Miktarının Yüzde 4’ü, Binance’a Transfer Edildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Steemit Platformu, 11 Eylül Saldırılarının Detaylarını Paylaşan Grubu Siteden Menetti! Bitcoin Cash Fiyat Analizi: Yeniden 380 Dolara Yükselebilir Türk Bitcoin Platformundan, Ses Getirecek Lansman Bu Bakan IMF’nin Marshall Adaları’na Verdiği Dijital Para Tavsiyesine Katılmıyor Ethereum Haftalık Fiyat Analizi: Kilit Direnç Seviyesi Aşılacak Mı? Uzman Yorumları: Kripto Para Fantezisi Sona Ermek Üzere

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır