Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tether ve Bitfinex, Birincil Rezerv Bankaları Noble Bank ile Çalışmayı Bıraktı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tether ve Bitfinex, Birincil Rezerv Bankaları Noble Bank ile Çalışmayı Bıraktı!
Tether ve Bitfinex, Birincil Rezerv Bankaları Noble Bank ile Çalışmayı Bıraktı!

2/2


2/2


Porto Riko merkezli Noble Bank’ın, ana iki müşterisi olan Tether ve Bitfinex’i kaybettiği ya da bir başka deyişle bu ikilinin, Noble Bank ile çalışmayı bıraktıkları belirtildi.

Bloomberg’den yapılan haberlere göre, son dönemde ciddi bir krizin eşiğinde olduğu belirtilen bankanın en temel iki müşterisini kaybettiği belirtilirken, şu anda Noble Bank’ın çok aktif bir şekilde kendisine alıcı bulmaya çalıştığı ifae edildi.


İlgili haber:
İlginç Gelişme: Tether’in Birincil Rezerv Bankası, Ciddi Bir Krizin İçinde

Bloomberg yetkililerine konuyla ilgili bir açıklama yapmayı reddeden Noble Bank yetkilerinin, bankayı satabilmek için yoğun temasta olduğu ve fiyatın da 5 ila 10 milyon dolar arasında değiştiği belirtildi. Bu arada, Tether ve Bitfinex yetkilileri de konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçındı.

Hatırlanacağı gibi, 2017 yılında Amerikan bankası Wells Fargo (NYSE:WFC), Tether ve Bitfinex ile yaptığı ortaklık anlaşmasını sonlandırdığını açıklamış ve aynı zamanda ABD mahkemeleri Tether ve Bitfinex’e celp çağrısında bulunmuştu.

Tether, daha sonra ise Porto Riko merkezli Noble Bank ile çalışmaya başladı. Porto Riko’nun kripto para şirketleri için uygun olduğu belirtilse de, Noble Bank’ın yaşadığı bu kriz ile birlikte şimdi Tether’in hangi bankaya gideceği merakla bekleniyor.

Son dönemde hakkında çok ciddi dedikodular dönen Tether için, rakip anlamında da alternatif çoğalmaya başladı. Paxos, Gemini Dollar ve Circle’ın da stabil kripto para sektörüne ciddi giriş yapması ile birlikte, Tether için işler her zamankinden daha zor olabilir. Bakalım süreç bize neleri gösterecek?

Tether ve Bitfinex, Birincil Rezerv Bankaları Noble Bank ile Çalışmayı Bıraktı! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tether ve Bitfinex, Birincil Rezerv Bankaları Noble Bank ile Çalışmayı Bıraktı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum 7% düşüşle 99,96 seviyesinin altına geriledi Bitcoin fiyatı 2017 kırılım desenini yansıtıyor, tarih tekerrür edecek mi? Bitcoin fiyatını 1 yıl önce bilmişti… Şimdi ‘20 bin dolar’ diyor ABD Hazine Bakanlığı, İki Bitcoin Adresini Yaptırım Listesine Ekleme Kararı Aldı! İsviçre Frangı’na Endeksli Stabil Koin Geliyor Bakkt Bitcoin teslimatlarında büyük sıçrama: %1625

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır